Yeni sisteme görüntü gelmiyor

OguzHaNn5252

Decapat
Daha fazla  
Iyi aksamlar sifir bir sistem topladim. Monitörüm gelmedigi için TV'ye bagladim. HDMI kablosu goruntu alamadim. Windows kurulu degil. Kuracaktim olmadi ve anakartta Boot isigi beyaz bir sekilde yaniyor. Yardimlariniz için simdiden tesekkurler.

SSD veya HDD'yi kontrol edin. Kablolarından bir tanesi çıkmış olabilir. 2 adet kablo girişi olacak. Bir tanesi PSU'dan HDD veya SSD'ye. Diğeri ise anakarttan HDD veya SSD'ye olacak.

taktıgın harddisk veya ssd yeniden cıkar tak ve birde ramleri sök tak düzelir gibi
Yok gelmiyor acaba monitore baglamadim diyemi
SSD veya HDD'yi kontrol edin. Kablolarından bir tanesi çıkmış olabilir. 2 adet kablo girişi olacak. Bir tanesi PSU'dan HDD veya SSD'ye. Diğeri ise anakarttan HDD veya SSD'ye olacak.
Yok gelmiyor acaba monitore baglamadim diyemi

Iyi aksamlar sifir bir sistem topladim. Monitörüm gelmedigi için TV'ye bagladim. HDMI kablosu goruntu alamadim. Windows kurulu degil. Kuracaktim olmadi ve anakartta Boot isigi beyaz bir sekilde yaniyor. Yardimlariniz için simdiden tesekkurler.

Kabloyu ekran kartına bağla. Ana karta bağlamış olabilirsin.

Şöyle yapalım HDD veya SSD anakarta bağlı o bağlantıyı söker misiniz? Direkt sisteme görüntü gelecek mi yani BIOS açılması gerekiyor yanlış bilmiyorsam eğer çalışırsa sistem BOOT etmede sorun var.

Geri
Yukarı