Yeni sisteme monitör önerisi

• Konuyu başlatan nowe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 1B

nowe

Hectopat
Merhabalar, sistem topluyorum ve son iş olarak kullandığım monitörü de yenilemek niyetindeyim. Bendeki monitör BenQ RL2240HE modeli. Aşağıya beğendiğim monitörleri listeledim. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar önerilerini söyleyebilirlerse sevinirim.
ASUS 27 VG278QR.
AOC 28 G2868PQU.
Samsung 27 odeyssey.
Acer Nitro 27 RG271p.
Acer 27 X272PBMIiphx.
AOC 31,5 CQ32g1.
Bu listenin dışında başarılı bir monitör de değerlendirebilirim.

Merhabalar, sistem topluyorum ve son iş olarak kullandığım monitörü de yenilemek niyetindeyim. Bendeki monitör BenQ RL2240HE modeli. Aşağıya beğendiğim monitörleri listeledim. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar önerilerini söyleyebilirlerse sevinirim.
ASUS 27 VG278QR.
AOC 28 G2868PQU.
Samsung 27 odeyssey.
Acer Nitro 27 RG271p.
Acer 27 X272PBMIiphx.
AOC 31,5 CQ32g1.
Bu listenin dışında başarılı bir monitör de değerlendirebilirim.

Bütçe vermelisiniz?

@zeki1981 2500-3000₺ bu listelediklerim de baktığım yerde fiyat bandı olarak birbirine yakınlar
@LaMorte yukarıdaki konuya ilişkin sizin de görüşünüzü almayı isterim. Konuya vakıf olduğunuzu söylediler.

Son düzenleme:
@zeki1981 2500-3000₺ bu listelediklerim de baktığım yerde fiyat bandı olarak birbirine yakınlar
@LaMorte yukarıdaki konuya ilişkin sizin de görüşünüzü almayı isterim. Konuya vakıf olduğunuzu söylediler.
Atılanlar arasından RG271P en iyi seçenek gibi duruyor. Diğerlerinde ghosting veya TN panelden dolayı memnun kalınacağını sanmam.

@LaMorte sizin önereceğiniz başka varsa ona da bakabilirim
@LaMorte benq zowie xl2411k monitör nasıldır? Alınır mı? Görüşünü alabilir miyim?
TN panele artık gerek yok. Şu zaman da gereksiz diye düşünüyorum.

@LaMorte gigabyte g27f monitör nasıldır? Acer nitroyu alamadım kaçırdım.yine bakıyorum ama alternatifleride değerlendirmeye aldım

Bir de aoc 27g2ubk var
G27F iyidir, Aoc da iyi ama G27F tercih ederim. Ancak fiyatlarına baktığımda gereksiz pahalı geliyor, ikisini de öneresim pek yok. 2-3 ay önce bu bütçeye cogu amaca uygun 2K monitörler vardı.

Kullanım amacınız ne bilmiyorum ama:
Philips 272E2FA/24 inç hali
Dell S2422HG
Öneririm, diğer türlü önermek bana yanlış geliyor. 1080p pazarda genel olarak göz boyama amacı olan klasman en az 2500 TL.

@LaMorte gigabyte monitörü 2900₺ bir satıcıda buldum.haftaya belki Acer nitro rg271p gelebilir diyor. Yeni sistem kurduğum için yarı oyun odaklı yarı günlük işler için almak istiyorum. 60 Hz benq rl2240he monitörum var onu satıp güncellemek niyetindeyim. bu yüzden size danişiyorum.
@LaMorte Aslında gigabyte için 2900₺ de fazla.. elimde 2500₺ para var. Ya aoc ya da Acer nitro tercihim var. Sizce? Ya da bu fiyata 27 inch başka bakmama gerek var mı?

Son düzenleme:
@LaMorte gigabyte monitörü 2900₺ bir satıcıda buldum.haftaya belki Acer nitro rg271p gelebilir diyor. Yeni sistem kurduğum için yarı oyun odaklı yarı günlük işler için almak istiyorum. 60 Hz benq rl2240he monitörum var onu satıp güncellemek niyetindeyim. bu yüzden size danişiyorum.
@LaMorte Aslında gigabyte için 2900₺ de fazla.. elimde 2500₺ para var. Ya aoc ya da Acer nitro tercihim var. Sizce? Ya da bu fiyata 27 inch başka bakmama gerek var mı?
27G2U veya BK gibi varyantları varsa Aoc.
24 inç bakılırsa S2422HG daha mantıklı.

Geri
Yukarı