Yeni SSD sonrası ekran gelmiyor

EmirhanIKL

Hectopat
Yeni SSD aldim PC'ye taktim 2-3 gun oldu ekran gidip gelmeye basladi ve artik simdi hiç gelmiyor bu sorun onceden de olmustu onceden HDD takiliydi bilgisayara ekran gidip geliyordu bilgisayarciya goturdugumde HDD omrunu doldurmus dedi ve 1 hafta sonra HDD bozuldu sonra 3-4 gun önce de yeni SSD aldim sorun devam ediyor anlamadim ve hata vermisti dun bugun de ekran hiç gelmemeye basladi.
Sorun ekran kartindami bilmiyorum. Farkli monitör taktim sorun ayni VGA kablosunda bir şeylik yok sap saglam gözüküyor.

2. fotoğrafta dun verdigi hata bugun vermedi digerinde ise ekran gelmiyor, geliyordu artik hiç gelmiyor. BIOS ekranina kadar bir şey yok sonra oluyor ve mouse ve klavyenin isiklari bilgisayar acilirken yanip sonuyor 2-3 defa.
arkadaslar.

Dosya Ekleri

• IMG-20201209-WA0012.jpeg
    IMG-20201209-WA0012.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20201209_000937.jpg
    IMG_20201209_000937.jpg
    171,3 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Bios ekranında herhangi bir problem yaratmıyorsa ve Windows'a boot etmeye çalıştığında böyle kalıyorsa genelde problem veri kaybı oluyor.
Bios ekranında SSD'yi görebiliyor musunuz?

BIOS'ta gozukuyor eve gelince sagligini kontrol etmistim 100'dü. Bence SSD'de degil sorun gibi geliyor.
Bios ekranında herhangi bir problem yaratmıyorsa ve Windows'a boot etmeye çalıştığında böyle kalıyorsa genelde problem veri kaybı oluyor.
Bios ekranında SSD'yi görebiliyor musunuz?
Farkli bir Power Supply takip denedim sorun yine ayni.
USB bellegi takiyorum format ekraninda hiç gelip gitme olmuyor. @Recep Baltaş abi konuya bakar misin rica etsem.
Abi farkli ekran karti denedim ekran gidio gelmedi DDU sifirlama yaptim. Kendi kartima gectim ondan sonra driverler silinmis acaba sorun suruculerdemi.
Abi yanlis yazmisim telefondan yyaziyorum. Farkli ekran karti ile denedim gidip gelmiyor kendi ekran kartimda gidip geliyor. DDU ile suruculeri kaldirdim simdi ekran gidip gelmiyor ekran kartim AMD HD6570. ben beta olan driverı kurmustum ondan yapmis olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı