Yeni SSD taktıktan sonra HDD diskleri birleştirmek

Sezgin Öztokcan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni SSD aldım HDD'deki sistemimi SSD'ye klonladım. HDD 1 TB ve ayrılmış şekilde D kısmı benim Windows dosyalarımın olduğu kısım yani artık ihtiyaç duymadığım kısım e kısmı ise benim tüm projelerimin olduğu kısım ben D kısmını biçimlendirip e kısmına hiç dokunmadan onunla birleştirmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Screenshot_1.png

Merhaba, ben yeni SSD aldım HDD'deki sistemimi SSD'ye klonladım. HDD 1 TB ve ayrılmış şekilde D kısmı benim Windows dosyalarımın olduğu kısım yani artık ihtiyaç duymadığım kısım e kısmı ise benim tüm projelerimin olduğu kısım ben D kısmını biçimlendirip e kısmına hiç dokunmadan onunla birleştirmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1598141

Disk yönetimine gir. OS (D:)'yi sil. Ardından (E):'ye sağ tıkla birleştire bas adımları takip et.

Disk yönetimi foto atsana herşey gözükecek şekilde.

Ayriyeten bir kişiye mesaj atarken etiketle, diğer şekil bildirim gelmiyor.
Forumda yeni olduğum için bilmiyordum. İstediğin kısım aşağıda;
Screenshot_4.png

Sorunumu çözdüm.

Aynı hatayı alacak arkadaşlar için nasıl çözdüğümü anlatayım;
İlk önce ali abinin videosunu izleyerek kurtarma kısmını sildim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minitool Partition Wizard Disk uygulamasını kullanarak diskin ayrılmış bölümlerini "Merge" seçeneğini kullanarak birleştirdim.

Daha bilgisayar kısmında görünmüyordu onu da "Disk Yönetimi" kısmından aktif ettim.

Bu adımları uygulayarak sorunumu çözdüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı