Yeni SSD'ye Windows kurulumu

ayhanyildiz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
HP Pavilion 2018 laptop '3F0 Boot device' hatasi verdi, M.2 SSD bozulmus, sorun degil yenisini aldim, Windows 10 makalesinde ki gibi kurulum yapacagim yeni SSD uzerine ama eski SSD'deki ürün anahtarini nasıl halledebilirim diye sormak istedim sizlere, teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
HP Pavilion 2018 laptop '3F0 Boot device' hatasi verdi, M.2 SSD bozulmus, sorun degil yenisini aldim, Windows 10 makalesinde ki gibi kurulum yapacagim yeni SSD uzerine ama eski SSD'deki ürün anahtarini nasıl halledebilirim diye sormak istedim sizlere, teşekkürler :)
Retail anahtar mı kullanıyorsunuz? OEM mi?

Nasıl yani? Eski SSD de ki anahtarı mı almak istiyorsunuz?
Yanlış ifade ettim sanırım; Eski m2 üzerinde windows recovery vardı. Yeni m2 ye kurulum yapınca ürün anahtarını nasıl yeniden aktive edebilirim diye sormak istedim aslında.
Eğer yanlış bilmiyorsam gömülü olarak gelince tekrar kurulumda, kurulumdan sonra sistem kendisi mi etkinleştiriyor? bu bilgi de işimi görür sanırım.

Merhabalar.
OEM ise anakarta gömülüdür, istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz diski.
Kendim tecrübe ettim 26 Şubat'ta.

Key anakarta gömülüdür, format sırasında ürün anahtarım yok seçeneğine tıklayın. Sonradan sistem kendisi etkinleştiriyor.

Geri
Yukarı