Yeni SSD'ye Windows yükleme

pablo batalla

Centipat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarım HDD ile iyice yavaşladığı için yeni bir SSD aldım. USB belleğime Windows10 kurulumunu yükledim. HDD'yi kullanmayacağım yalnızca SSD kullanacağım. Ama kurulumu yükledikten sonra ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen?

Bugün bilgisayarım HDD ile iyice yavaşladığı için yeni bir SSD aldım. USB belleğime Windows10 kurulumunu yükledim. HDD'yi kullanmayacağım yalnızca SSD kullanacağım. Ama kurulumu yükledikten sonra ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen?

Eğer Windows kurduktan sonra diyorsanız her zamanki gibi driver yükleyip performans arttıran işlemler yapabilirsiniz. En başta BIOS'tan boot edeceksiniz anakartınızın markası nedir?

Bilgisayarınızın BIOS tuşu hangisi ise bilgisayar açılırken o tuşa art arda basın gelen ekrandan Boot sekmesine gelip USB'nizi en üst sıraya alın.

Bilgisayarınızın BIOS tuşu hangisi ise bilgisayar açılırken o tuşa art arda basın gelen ekrandan boot sekmesine gelip USB'nizi en üst sıraya alın.
Bilgisayarınızın BIOS tuşu hangisi ise bilgisayar açılırken o tuşa art arda basın gelen ekrandan boot sekmesine gelip USB'nizi en üst sıraya alın.
SSD ve USB belleği takıp mı BIOS'u açayım? Şu anda HDD kullanıyorum daha takmadım SSD'yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı