Yeni tarife önerisi

furkan_26_41

Kilopat
Daha fazla  
Bu ayın son günlerinde tarifem bitiyor ve Vodafone'un bana önerdiği tarifeler pek de mantıklı değil eğer daha mantıklı bir tarife görürsem hattı taşımayı düşünüyorum.
İstediklerim 15 veya 20 GB internet 750 dk 250 SMS kafi.
Ama internet yüksek olsun eğer 10 GB ucuz bir tarife varsa diğerlerine nazaran oda olur, geçen kuzenime Turkcell sana özel adıyla 20 GB 65 TL yazıyordu dk ve SMS ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ayın son günlerinde tarifem bitiyor ve Vodafone'un bana önerdiği tarifeler pek de mantıklı değil eğer daha mantıklı bir tarife görürsem hattı taşımayı düşünüyorum.
Ama internet yüksek olsun eğer 10 GB ucuz bir tarife varsa diğerlerine nazaran oda olur, geçen kuzenime Turkcell sana özel adıyla 20 GB 65 TL yazıyordu dk ve SMS ile.
Karma paketlerde artık fiyatlar her operatorde yüksek. En ucuz BIMCELL'di. Çok önce değil 1-1.5 sene önce 19 TL olan paket fiyatı 34 TL olmuş. Vergi ile birlikte 39-40 TL fiyata geliyor. Vodafone daha uygun fiyata geliyordu. İstersen geçmeden önce kalitesinden memnunsan vodafonede kalmanı öneririm.

Türk Telekom düşünürseniz, faturasıza geçip, bir süre kullanıp, faturalıya geçebilirsiniz. Aşımsız 1000 dakika, 250 sms, 20 GB internet içeren bir tarife var ve faturasızdan faturalıya geçenlere aylık fiyatı 55 lira.

Akıllı 20 GB 65 TL ya da Platinum Akıllı 25 GB 79 TL öneririm. Faturalı aşmayan paketler bu ikisi, hoşunuza gitmez ise MutluMega 70 GB 320 TL var yıllık paket.

@furkan_26_41

Bir seçenek daha var. Telefonunuz çift hatlı ise, bir hattı data hattı olarak, diğer hattı konuşmak için kullanabilirsiniz. 20 GB internet 29 lira. İlginizi çekiyorsa daha ayrıntılı anlatabilirim.

Geri
Yukarı