Yeni telefonların özelleştirilememesi ve erişim güçlüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes sizin gibi Türkçe klavye kullanmak zorunda değil. Kullandığı işletim sistemine bakarsanız anlarsınız zaten telefondan yazıyor kendisi şu an.
İngilizce klavyeyi daha rahat buluyorum hocam, cunku tuslara basmak daha rahat.

Herkes sizin gibi Türkçe klavye kullanmak zorunda değil. Kullandığı işletim sistemine bakarsanız anlarsınız zaten telefondan yazıyor kendisi şu an.
Ben mobilde de T9 ile Türkçe yazabiliyorum, siz onu yazamayacak kadar basit kullanıcıysanız yapacak bir şey yok, bir de 3000G mevzusunu unutmadım :D
@Elio Talvinen Türkçe'yi değil Türkçeyi.
Bizde değil biz de.
Oo daha var mı arkadaşlarınız çağırın, ben hepinizle uğraşırım.
Arguman sunamiyorum demiyorsun da, gecistirmeler iste :).

Benim de iOS ve Android isletim sistemlerinin cekirdegine kadar gidip ugrasmamis birine cevap yazasim yok, ama yaziyoruz malum.
Ne ara sen ben olduk. Yazma diyorum sana, iyi günler dedik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kimseyle arkadaş olduğum yok, adamın düzgün dille sunduğu argümana kulak tıkayıp Türkçeden gol atmaya çalışırsan golü sen yersin. Fanboyluğun lüzumu yok, dün de diğer konuda fanboyluk yapıyordun. Dünkü konuda ben XR kullanmaya devam etmesini, geçmeye değmediğini söylemiştim bu arada. Bana Android fanboyu iması yapmaya yeltenmeden önce aklında olsun :D

Benim kimseyle arkadaş olduğum yok, adamın düzgün dille sunduğu argümana kulak tıkayıp Türkçeden gol atmaya çalışırsan golü sen yersin. Fanboyluğun lüzumu yok, dün de diğer konuda fanboyluk yapıyordun. Dünkü konuda ben XR kullanmaya devam etmesini, geçmeye değmediğini söylemiştim bu arada. Bana Android fanboyu iması yapmaya yeltenmeden önce aklında olsun :D
2022'ye kadar Android cihaz kullandım ben, neyin kafasını yaşıyorsun. Başkasının argümanlarını savunacağına sen de bul da seni de dinleyelim o zaman :) XR mevzusu ise 2-3 sene sonra görüşürüz diyorum, sen unutursun ben unuturum da, DB unutmaz. Konu burada.

2022'ye kadar Android cihaz kullandım ben, neyin kafasını yaşıyorsun.
Bir sistemi kullanman o sistemi sonuna kadar bildiğini göstermez ve argümana kulak tıkamanı normal yapmaz.
Ne ara sen ben olduk. Yazma diyorum sana, iyi günler dedik.
Moderatör falansın herhalde, bir yazma diyorsun, sonra İngilizce klavye kullanmamdan vurmaya çalışıyorsun.

Bu arada İngilizce klavye kullanmamın Technopat Sosyal kurallarına tamamen uyduğunu belirteyim.

Bir sistemi kullanman o sistemi sonuna kadar bildiğini göstermez ve argümana kulak tıkamanı normal yapmaz.

Moderatör falansın herhalde, bir yazma diyorsun, sonra İngilizce klavye kullanmamdan vurmaya çalışıyorsun.

Bu arada İngilizce klavye kullanmamın Technopat Sosyal kurallarına tamamen uyduğunu belirteyim.
Ben sana değil, arkadaşa cevap yazdım. OS çekirdeğinden anlayıp forum sistemlerinde kim kime alıntı yapmış bilmemek ne bileyim, garip. Moderatör falan da değilim.

Ben sana değil, arkadaşa cevap yazdım.
Ben yine de cevap veriyorum, sırf arkadaşın cevaplayabileceği bir şey değil o.
Herkese açık bir forumdayız. Eğer birinin bir mesajınızı alıntılamasını istemiyorsanız özel mesajlaşın. Diyebileceğim başka bir şey yok.

Hangi ROM'u istiyorsun?

Ne her sene android telefon değiştirmenin gereksiz olduğunu, ne de seçimler üzerine saçma tartışmalar yapılmaması gerekliliğini Apple hayranlarına öğretemedik. Özgürlük istiyoruz, bu kadar basit ya hu! Android seven ortalama biri Apple kötü gibi demiyor. Arkadaşın eleştirdiği şey de kısıtlı olması. Allah aşkına cidden kurtulunamadı bu kafadan ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne her sene Android telefon değiştirmenin gereksiz olduğunu, ne de seçimler üzerine saçma tartışmalar yapılmaması gerekliliğini Apple hayranlarına öğretemedik. Özgürlük istiyoruz, bu kadar basit ya hu! Android seven ortalama bir Apple b'k gibi demiyor. Arkadaşın eleştirdiği şey de kısıtlı olması. Allah aşkına cidden kurtulunamadı bu kafadan ya.
Ki ben de zamanında iPhone kullandım ve ailemdeki insanlara da iPad gibi cihazları öneren insanım. Çünkü bu insanlar benim gibi kısıtlılığından şikayetçi olacak insanlar değiller.
Neyazık ki Apple cihazlara bir kelime edince adımız fanboya çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı