Yeni toplanan PC'ye Win 7

"hede hödö" ne demek aydınlatırsanız sevinirim. İnsanların Windows 10 kullanırken sorun yaşaması Windows 10'un suçu olmuyor. Tabii ki onun da etkisi var ama çoğunlukla kendi kullandıkları bilgisayar bozuk veya bozmuşlar. Zamanında Windows 7'de de sorun yaşayan vardı şimdi de Windows 10'da yaşanıyor. Bu her zaman olacaktır. Sorun Windows 10 değil.

Tabii ki sorun Windows 10 değil. Sorun, yukarıda bahsettiğim bilip bilmeden konuşmaktır. Her işletim sisteminde bazı hatalar meydana gelebilir, gerek kullanıcı gerek işletim sisteminin kendisi olsun.

@ApRa @HakanCT
Hocam hiç boşuna kendinizi yormayın. Onlar bir şeye inanmışlar, aksine inanmazlar. Cahillik işte, doğruyu bile öğrenmek istemezler.

Geldi Technopat Sosyal'in halk kahramanı 🤣 Yaran yaran, zaten herkes Windows 10'u savunuyor burada, bana ekmek çıkmaz.

Güya ben de Windows 7 kullanıyorum, o yüzden şu an bir tartışma içindeyiz.

Şöyle önüne gelen adama cahil diyenlere bir yaptırım yok mudur? Ben şimdi buna kıl oldum mesela, benim fikrime göre haksız ve bana cahil diyor. Halbuki konuyla ilgili yazdığı bir mesajı da yok? Gereksiz mesajdan ceza yemesini talep ediyorum. @HakanCT

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı