Çözüldü Yeni toplanmış PC'de ekrana görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MUHAMMEDALİ66

Kilopat
Yer
Kocaeli/İzmit
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem topladım. Her şeyi taktım ama ekrana görüntü gelmiyor. HDMI kablosuyla monitöre bağladım. Ekran kartım GT 1030. monitörde "no signal" uyarısı çıkıyor. Ctrl+alt+delete işe yaramıyor. Sistemi yeniden başlatamıyorum.

Çözüm
Merhaba. Sorun düzeldi. Ramleri ve ekran kartını iyice oturtmadığım için sistem açılmıyormuş. Cevaplarınız için teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem topladım. Her şeyi taktım ama ekrana görüntü gelmiyor. HDMI kablosuyla monitöre bağladım. Ekran kartım GT 1030. monitörde "no signal" uyarısı çıkıyor. Ctrl+alt+delete işe yaramıyor. Sistemi yeniden başlatamıyorum.

Ekran kartı tam oturmamış olabilir ya da ekran kartı bozuk olabilir ekran kartını tak çıkar yapıp bakın.

Artı -1 Eksi

RAM'leri kontrol edin.

Kablo ile alakalı bir sorun olabilir. İmkanınız varsa eğer anakart üzerindeki girişe takın.

1- RAM'leri çıkartıp tekrar takın. Silgi ile temizleyin.

2- Kabloları kontrol edin.

3- İşlemcinizin dahili grafik birimi var ise onboard dan görüntü almayı deneyin.

Eğer ekran kartı sıkıntısızsa kablo dene arkadaşın dediği gibi.

Artı -1 Eksi
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem topladım. Her şeyi taktım ama ekrana görüntü gelmiyor. HDMI kablosuyla monitöre bağladım. Ekran kartım GT 1030. monitörde "no signal" uyarısı çıkıyor. CTRL+alt+delete işe yaramıyor. Sistemi yeniden başlatamıyorum.

Kanka bende de aynı sorun var. Sen ne yaptın buldun mu çözümü?

Geri
Yukarı