Yeni trend olan şarkıları dinliyor musunuz?

Trend rap şarkılar mı yoksa eski pop ve arabesk müzik mi?

• Eski tip pop ve arabesk

• Yeni trend rap şarkılar

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Demek istediğim Lvbel C5, Uzi, Reckol ve daha diğerleri. Bana kalırsa hepsi bir çöplükten ibaret asla iyi bir sanatçı olamazlar. Ceketini çıkarmak için izin isteyenden sahnede küfürlü şarkılarla insanları aşağılayan insanlara geldik. Keşke diyorum bunlar yerine şu an Müslüm gibi sanatçılar olsaydı. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden ppopüler listeler kısmı çok güzel olurdu Spotify ve YouTube'da. Globali Hintler, Türkiye listesini de saçma sapan şarkılar ele geçirmiş. Valalhi Serdar Ortaç'lı günleri özledim. Dalga geçerdik ama iyiydi ya. Yazın geldiğini anlardık her şarkıcı albüm çıkarırdı, yazın birkaç tane hit şarkısı olurdu beachlerde çalacak. Sağımız solumuz saçma sapan rapimsi parça doldu.

Rap sevmediğimden değil de. Arabam Dacia diye bir şarkıyı nedir ya.

Eskiden ppopüler listeler kısmı çok güzel olurdu Spotify ve YouTube'da. Globali hintler, Türkiye listesini de saçma sapan şarkılar ele geçirmiş. Valalhi Serdar Ortaç'lı günleri özledim. Dalga geçerdik ama iyiydi ya. Yazın geldiğini anlardık her şarkıcı albüm çıkarırdı, yazın birkaç tane hit şarkısı olurdu beachlerde çalacak. Sağımız solumuz saçma sapan rapimsi parça doldu.

Rap sevmediğimden değil de. Arabam Dacia diye bir şarkıyı nedir ya.

Sagopa ve Norm Ender güzel sanatçılar. Belki Norm'u herkes sevmez ve bu yoruma dislike gelir ama küfür de etse ben iyi biri olduğuna inanıyorum ek olarak kürdistan üzerinden prim kasmaya çalışanlar da var maalesef zamanında destekte bulunmuştum :/

Arabam diyerek para kazananlardan bir şey beklemiyorum açıkçası. Müzik dediğin sadece ritim ve kafiye uyumuyla yapılmaz. Sözlerin bir anlamı olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı