Yeni Windows sürümü sizce nasıl?

• Konuyu başlatan Hamzz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 562
Güzel. Ama Longhorn daha güzeldi.
1456373094.or.92606.png

Şu tasarımı geri getirseler ne güzel olur. 2021 şartlarında böyle bir işletim sistemi yapmakta mümkün. O dönemin sistemleri kaldıramazdı belki ama günümüz sistemleri rahatlıkla kaldırır Longhorn'u.

Güzel. Ama longhorn daha güzeldi.
Eki Görüntüle 941173
Şu tasarımı geri getirseler ne güzel olur. 2021 şartlarında böyle bir işletim sistemi yapmakta mümkün.

Hocam hazır sizi görmüşken söyleyeyim RDR2, SSD'ye nasıl bir travma yaşattıysa hala düzelmedi :D
şaka bir yana. Fena durmuyor. Artık dosya gezgininin teması biraz sıkmıştı.

Hocam hazır sizi görmüşken söyleyeyim RDR2, SSD'ye nasıl bir travma yaşattıysa halen düzelmedi :D
şaka bir yana. Fena durmuyor. Artık dosya gezgininin teması biraz sıkmıştı.
Hocam önbellek baya bir doldu sanırım. RDR2 90 GB falandır herhalde. TRIM yapınca artmıştı hızınız ama neyse. Dosya gezgini komple değişmeli bence artık. Yıllardır Win32 dosya gezginini görmekten midem bulandı artık. En son Windows 8'de Ribbon tuşları gelmişti falan iyi güzel ama ondan sonra bir tane bile çivi çakmadılar. UWP dosya gezgininin bekliyorum o yüzden. Büyük ihtimalle 21H2 ile UWP olur dosya gezgini de. :) Aslında Longhorn'un dosya gezgini gibi yapsalar fena olmaz.
87db68c6002826d53b7ab8c647b6c3d19f49a70b_2_1024x639.jpeg

Oldukça şık duruyordu. Klasörlere girince oradaki gri renk değişiyordu. Misal müziklere girince mor oluyordu. Ayrıca animasyon vardı orada. Microsoft artık şu Longhorn'u bir masaya yatırmalı yeniden. Özellikleri yıllar sonra geliyor, iyi hoş ama işte tasarımı da artık geri dönmeli. Bu tasarımı hafif sadeleştirip "Fluent Aero" olarak sunabilirler. Windows Longhorn'un Aero teması diğer Vista ve 7'nin Aero temasından daha şık duruyordu. Şu an bile modern bir işletim sistemi olduğu izlenimini bırakabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı