Yeni Windows sürümü sizce nasıl?

• Konuyu başlatan Hamzz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 559

Hamzz

Hectopat
Makaleler
3
Yer
20 W 34th St, New York, NY 10001
Daha fazla  
Evet yeni Windows sürümünü indirdim ve gayet beğendim. En başlarda yeni açtığımda hafif kasma varmış gibi hissettim fakat yeni yüklenip ilk kez açıldığı içindir. Artık gittikçe genelleşemeye başladı bu dizayn şekli. Bazıları MacOS'a benzetiyor (gerçekten benziyorda) ama burada işletim sistemlerinin asıl amacı kullanıcıya rahat ve estetik bir deneyim sunmak. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (72).png
    Ekran Görüntüsü (72).png
    129,4 KB · Görüntüleme: 104
Evet yeni Windows sürümünü indirdim ve gayet beğendim. En başlarda yeni açtığımda hafif kasma varmış gibi hissettim fakat yeni yüklenip ilk kez açıldığı içindir. Artık gittikçe genelleşemeye başladı bu dizayn şekli. Bazıları MacOS'a benzetiyor (gerçekten benziyorda) ama burada işletim sistemlerinin asıl amacı kullanıcıya rahat ve estetik bir deneyim sunmak. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Çok berbat. Kopya gibi olmuş. Eski Windows'lar her zaman daha iyiydi kendi özel temaları vardı.

Özellikle Aero teması.

Ben şahsen beğendim güzel olmuş. Ama görev çubuğu olmamış bence yerleri değiştirilmesi yerine sadece simgeler değiştirilebilirdi.

Ben beğendim. Eskiden resimler, videolar, müzikler hepsinde aynı klasör görüntüsü olduğu için kafa karıştırıyordu. Yenisi biraz Linux tadında olmuş, güzel.

Kitaplık ikonarı hariç güzel olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı