Yeni yaptığım Roblox oyununu geliştirmeye devam etmeli miyim?

alpervural353

Hectopat
Roblox'da Yeni yaptığım Roblox oyununu geliştirmeye devam etmeli miyim? Sizce Oyun güzel olmuş mu? Oyun Korku türü, Toolbox sadece Fener eklerken kullandım onu Tam versiyonda kendim yapağım. Oyun DEMO eğer iyi yorumlar gelirse Tam halini yapacağım.

Oyun linki:

NOT: Oyun ToolBox olmadan yapıldı dediğim gibi Fener dışında Toolbox kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox'da Yeni yaptığım Roblox oyununu geliştirmeye devam etmeli miyim? Sizce Oyun güzel olmuş mu? Oyun Korku türü, Toolbox sadece Fener eklerken kullandım onu Tam versiyonda kendim yapağım. Oyun DEMO eğer iyi yorumlar gelirse Tam halini yapacağım.

Oyun linki:

NOT: Oyun ToolBox olmadan yapıldı dediğim gibi Fener dışında Toolbox kullanmadım.
Level Desing 0 hocam, onun dışında geliştirmeye devam yakında tonlarca para kazanırsın.

Roblox'da yeni yaptığım Roblox oyununu geliştirmeye devam etmeli miyim? Sizce oyun güzel olmuş mu? Oyun korku türü, toolbox sadece fener eklerken kullandım onu tam versiyonda kendim yapağım. Oyun demo eğer iyi yorumlar gelirse tam halini yapacağım.

Oyun linki:

Not: Oyun toolbox olmadan yapıldı dediğim gibi fener dışında toolbox kullanmadım.

Kötü level design 0 masanın içine giriyorum ve girdiğimde benimle beraber 2 kişi vardı anlık bir jumpscare sesi geldi çok kulak ağrıtan ve en dandik ses paketi daha çok yolu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı