Çözüldü Yeniden başlatınca dönme logosu gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xDarkLyne

Hectopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Meslek
Yazılım, Güvenlik
Widowsu yeniden başlat dedikten sonra yeniden başlatılıyor... Diyor ama üstünde logo çıkması lazım ama çıkmıyor ve bu durum beni rahatsız ediyor.
Ve ekran görüntüsü aldım burada ok gösterdim o dönme şeyi olması gerek.

Screenshot_1.png

Çözüm
Çözümü biliyorum. Bilgisayarın içine girin>sağ tık>özellikler>gelişmiş sistem ayarları>performans ayarları> sistemim için en iyi olanı Windows seçsin seçeneğini seçin ve uygula deyip çıkın düzeldiğini göreceksiniz.
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scnannow yazın. 100 olunca bilgisayarı yeniden başlatın. Bir sorun oluyor mu yeniden başlatmada?

Sıkıntısız bilgisayar yeniden başlatılıyor ama o dönme şeyinin tamamlanması gerekiyor. Deneyeceğim SFC scannow'u, bakalım olacak mı?

Çözümü biliyorum. Bilgisayarın içine girin>sağ tık>özellikler>gelişmiş sistem ayarları>performans ayarları> sistemim için en iyi olanı Windows seçsin seçeneğini seçin ve uygula deyip çıkın düzeldiğini göreceksiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Dediğim işlem bilgisayarınızda ihtiyaç olan bir dosya eksikse onu tamamlar. Zararlı bir şey değildir.

Tamam.
Çözümü biliyorum. Bilgisayarın içine girin<sağ tık<özellikler<gelişmiş sistem ayarları<performans ayarları< sistemim için en iyi olanı Windows seçsin.

Bilgisayarı yavaşlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı