Çözüldü Yeniden başlatınca monitöre görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sncpat

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Bir problemim var PC yeniden başlatınca ekrana görüntü gelmiyor, PC reset ve Power tuşlarına bassam da hiçbir tepki vermiyor. Bir tek PSU üzerindeki Power tuşuna basarak kapatabiliyorum PC'mi. Kapalı vaziyette açarken bir problem yok lakin Windows üzerinden yeniden başlata basınca kapanıp tekrar açıldıktan sonra siyah ekranda kalıyor. Çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

kardeşim anakart pilinde sorun olabilir bir kontrol et ve ekran kartına oc yaptıysan veya pc yi bir dinle gözle şişik bir yer varmı cızırtı geliyormu psu dan sorun olabilir.

kardeşim oc yapma muhtemelen ondadır voltaj vermeden yap yaparsanda oc de voltaj ekran kartının üzerindeki kondansitorları falan şişirir bir gün mutlaka patlar bana olmuştu .

kardeşim oc yapma muhtemelen ondadır voltaj vermeden yap yaparsanda oc de voltaj ekran kartının üzerindeki kondansitorları falan şişirir bir gün mutlaka patlar bana olmuştu .
Voltajı kaldırdim lakin problem devam etmekte
Bios üzerinden hpet kapatmıştım biosu varsayılana sıfırladım ve sorunum düzeldi umarım tekrar etmez .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı