Yeniköy termik santrali yangına esir düştü!

@doktorzx2

Aynı şeyi tekrar edeyim: Burada yer alan yanıcı/patlayıcı maddeler ile kullanılan kömür ayrı seviyedeler. Kömür patlamaz ama yangını büyütüp günlerce sürmesine sebep olup çevre felaketine neden olacak durumdadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Siz bana caps gönderiyorsunuz, ben size video sunuyorum. Önceki mesajımda da elektrikte iyimserliğinize cevap olarak içerik sunmuştum. İyimser tavrı bir tarafa bırakıp araştırmak lazım. Yineliyorum.
Bende hidrojen boşaltılıp hendek kazıldı diye okudum.
Evet hocam hendek kazılmış ama gereksiz kozalaklar 1 kilometre öteye fırlıyor. En temiz çozüm küçük bir helikopter olur.
Ayrıca bu önlemlerde de bir yanlış anlaşılma var. Hendekler yangın sıçramadan önce santralin dışına kazılmıştı. Yangın santrale ulaştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Mahvettiler ortalığı. Rant uğruna nelerin satıldığına nelerin yapıldığını gördü ya bu gözler. Daha artık diyecek bir şeyim yok.

Bunlar sayesinde ülkedeki topluma ve yönetime kin tutuyoruz artık açıkçası benim günlük yaşamıma bile yansıyor bu sinir ve nefret.

Dedik o Termik Santrale birşey olacak. Yahu önceden dedik arkadaşlar dedik. Bakın yandı gitti patladı. Olan oldu. Ben artık yemin ediyorum bu ülkedeki herşeye kin besler hale geldim. Allah sadece bana değil milletimize de sabır versin.

Daha da kaba bir yönünü size tarif edeyim:
Duymuşsunuzdur ki Bolu Belediye başkanı Tanju Özcan belediye meclisinde insanlara çay fırlattı. Yeni Akit gibi "kalitesiz yandaş medya" kanalları hemen de o saçma tavırlarını aldı. Saygısızlık vesayre dediler. Milletimizin polisinin kafasına kafasına koca paket çayı fırlatan Erdoğan'a saygısızlık demiyorlar. Söz kondurmuyorlar. Yüzsüz ve en dibe batmış kişilikler her geçen gün artıyor ve ülke sonucunda her geçen gün daha da kötü bir sabaha uyanıyor. Kim kurtaracak bu ülkeyi? Yangınlara göz kırpan bir Cumhurbaşkanı mı yönetmeli bu ülkeyi?

Her geçen gün toplumdaki öfke artıyor. Kurtuluş günü için değil de toplumsal fikir birliği neredeyse sağlanmak üzere. Bu gidişle kurtulacağız. Ülke ormanlarıyla sabrımızın sınanması adeta bir düello daveti...

Her geçen gün toplumdaki öfke artıyor. Kurtuluş günü için değil de toplumsal fikir birliği neredeyse sağlanmak üzere. Bu gidişle kurtulacağız. Ülke ormanlarıyla sabrımızın sınanması adeta bir düello daveti...
İnsanların öfke hududu bir noktaya varmaya başladı artık ülkemizde. Bu durum ileride mültecilere karşı faşizan bir tavır sergilemeye kadar yolu var. Ülkede ciddi bir milliyetçilik duygusu adı altında mevcut hükümete meydan okumalar devam ediyor. Çevremdeki çoğu insanda sol güruh özellikle faşizan eğilimler göstermeye başladı. Bakalım ilerde gerçek milliyetçiler bir şeylere dur diyebilecek mi?

Bunlar sayesinde ülkedeki topluma ve yönetime kin tutuyoruz artık açıkçası benim günlük yaşamıma bile yansıyor bu sinir ve nefret.

Dedik o Termik Santrale birşey olacak. Yahu önceden dedik arkadaşlar dedik. Bakın yandı gitti patladı. Olan oldu. Ben artık yemin ediyorum bu ülkedeki herşeye kin besler hale geldim. Allah sadece bana değil milletimize de sabır versin.

Daha da kaba bir yönünü size tarif edeyim:
Duymuşsunuzdur ki Bolu Belediye başkanı Tanju Özcan belediye meclisinde insanlara çay fırlattı. Yeni Akit gibi "kalitesiz yandaş medya" kanalları hemen de o saçma tavırlarını aldı. Saygısızlık vesayre dediler. Milletimizin polisinin kafasına kafasına koca paket çayı fırlatan Erdoğan'a saygısızlık demiyorlar. Söz kondurmuyorlar. Yüzsüz ve en dibe batmış kişilikler her geçen gün artıyor ve ülke sonucunda her geçen gün daha da kötü bir sabaha uyanıyor. Kim kurtaracak bu ülkeyi? Yangınlara göz kırpan bir Cumhurbaşkanı mı yönetmeli bu ülkeyi?

Harbiden patlamış hocam. :(

Tadım tuzum kalmadı, yeter artık. Bir kere de iyi bir haber göreyim, yıllardır hep kötü haber hep kötü haber. Hiç mi iyi haber gelmiyor derseniz de çok nadir gerçekten iyi haber geliyor, bunların dışında iyi olarak lanse edilen haberlerin de yarısından fazlası gündem değiştirmek için oluşturulan kurgu haberler zaten.
Artık antideprasan da işe yaramıyor, iş ve sosyal hayat dışında da bir de bu üzerimize yükledikleri gerginlik ve stres fazla geliyor. Böyle söylemek istemezdim ama neredeyse yaşamımdan vazgeçeceğim. Bıktım...

*Bir başka konuda da benzer bir yazı yazmıştım ama anlatırsam rahatlarım düşüncesiyle, burada biraz daha fazla bahsetmek istedim. Rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı