Yenilenmiş HDD kullanmak

formulaz

Hectopat
Daha fazla  
Yenilenmiş HDD alacağım ve yedekleme yapmak istiyorum. 50-60 TL disk işimi göreceğini düşünüyorum. Onun dışında 120 GB SSD en aşağı fiyatı 160-170 TL bandında sıfır HDD'lerde o fiyatlarda aşağı yukarı. Almamı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş HDD alacağım ve yedekleme yapmak istiyorum. 50-60 TL disk işimi göreceğini düşünüyorum. Onun dışında 120 GB SSD en aşağı fiyatı 160-170 TL bandında sıfır HDD'lerde o fiyatlarda aşağı yukarı. Almamı önerir misiniz?
Bence siz işinizi garantiye alın. Ben olsam almazdım.

Hadi böyle oyun, film-dizi olur anlaşılır bir durum olur.
Ancak yedekleme yapacağınız dosyalar için riskli bir tercih olur, yenilenmiş HDD.

Yenilenmiş HDD nasıl oluyor? İçini mi değiştiriyorlar? Bildiğin ikinci eldir o, terminolojiye kanma.
Yazılımsal, yani bad sector'ler çeşitli uygulamalar sayesinde düzeltiliyor ve o şekilde pazara tekrar sunuluyorlar.
Fiziksel bir deforme ise yedek parçalarla karma yapılıyor. Ortaya melez bir model çıkıyor. Sonu gene aynı.

Yazılımsal, yani bad sector'ler çeşitli uygulamalar sayesinde düzeltiliyor ve o şekilde pazara tekrar sunuluyorlar.
Fiziksel bir deforme ise yedek parçalarla karma yapılıyor. Ortaya melez bir model çıkıyor. Sonu gene aynı.
Aslında oyun ve depolama için biçilmiş kaptan bence. Çok ucuz fiyatlara satılıyor. Bende almıştım 2 yıl oldu hala çalışıyor. Bad sector yok 60-75MB okuma ve yazma hızı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı