Yenilenmiş iPhone 6S 16 GB alınır mı?

üzgün22

Decapat
Yer
Kahramanmaraş Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Teknoloji Alanı Öğrencisi
16 GB bana yeterlidir benim asıl sorum telefonu alırsam bataryası 1 ayda falan bozulur mu, firma garantisinin arkasında dururmu.
Maalesef bütçeden dolayı bu cihazı seçebildim işlerim için iOS zorunlu olduğu için Android cihaz önermenize gerek yok arkadaşlar.

Satıcı sizce güvenli mi? (hb bilişim)

Ürün linki:

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Cihaz bozuk çıkarsada iade alırmı satıcı

16 GB bana yeterlidir benim asıl sorum telefonu alırsam bataryası 1 ayda falan bozulur mu, firma garantisinin arkasında dururmu.
Maalesef bütçeden dolayı bu cihazı seçebildim işlerim için iOS zorunlu olduğu için Android cihaz önermenize gerek yok arkadaşlar.

Satıcı sizce güvenli mi? (hb bilişim)

Ürün linki:

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Cihaz bozuk çıkarsada iade alır mı satıcı.

16 GB sorun olmayacaksa alınabilir yorumlarda bayağı övmüşler.

Satıcı bazında yorumlara bakın ayrıca satıcının ismini şikayet sitelerinde vs. aratın. Garanti konusunda pek arkasında duracaklarını sanmıyorum şahsen.

Satıcı sizce nasıl hepsiburada.com'a güveniyorum satıcıda bir tereddüt ettim.
Sorun çıkacağını zannetmiyorum yenilenmiş telefonlarda temiz iş yapıyorlar ve bu işler artık kontrol altında biraz. Geçenlerde 6S'i tekrar deneme fırsatım oldu yağ gibi akıyor telefon, güncellemeleri de alıyor. 16 GB tek dezavantaj olabilir.

Arkadaşımda 2.el almıştı bende beğendim almak istedim tereddüt etmiştim biraz ondan konu açtım katılımınız için teşekkür ederim...

Hocam 64 GB depolama var 20 GB boş yerim var ona göre düşünün :) iPhone kullanırken 32 GB bir cihazım vardı beni idare etmişti ama 16 GB çok zor bulaşmayın.

Geri
Yukarı