Yenilenmiş iPhone 6S alınır mı?

Sefaltnts3945

Centipat
Daha fazla  
1. Yenilenmiş telefonlar da yan sanayi parça bulunuyor. Alacaksanız ikinci el, temiz ve değişeni olmayan bir cihaz alın. 3u Tools ile de kontrol edin değişenin olup olmadığını.

2. iPhone 6S Almanızı önermem. Çok eski bir cihaz. Gideri olmayan bir cihaz. Birde 32 GB Dahili hafızası. Hafızası da sıkıntı çıkarır. Yine de eleştirmeyin demişsiniz. Bizde daha uzatmayalım o zaman.

Yani sonuç olarak yenilenmiş cihaz almayın. İkinci el kategorilerine göre daha pahalı hem de yan sanayi kullanılıyor. Gidin ikinci el, temizini alın.

Ne yapacağıma bir karar verebilsem.Bir yerde eleştriler görüyorum bir yanda övgüler yenilenmiş telefonlara.Bana büyük olmayan bir android telefon önerebilirseniz olur.Bütçem 3500 eğer arttırdığıma aşırı değecek olursa biraz esneyebilir. Ekran boyutları sıkıntı oluyor daha çok benim için.

Hepsiburada'da yenilenmiş iPhone 6S buldum. Sizce garantili teknoloji mi hbbilişim mi yoksa get mobilden mi alayım? Yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. Linkini de koydum ona göre inceleyebilirsiniz. Ama telefonu eleştirmeyin. Konu bu değil.
https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-apple-iphone-6s-32-gb-12-ay-garantili-a-grade-p-HBV00000A3QXL
Yenilenmiş hiçbir telefon alınmaz. Telefonun başına ne geldiği belli değil. Sene 2022 olmuş bu devirde İphone 6S kullanılmaz hele yenilenmişi hiç kullanılmaz :D

Yenilenmiş hiçbir telefon alınmaz. Telefonun başına ne geldiği belli değil. Sene 2022 olmuş bu devirde İphone 6S kullanılmaz hele yenilenmişi hiç kullanılmaz :D
1. Yenilenmiş telefonlar da yan sanayi parça bulunuyor. Alacaksanız ikinci el, temiz ve değişeni olmayan bir cihaz alın. 3u Tools ile de kontrol edin değişenin olup olmadığını.

2. iPhone 6S Almanızı önermem. Çok eski bir cihaz. Gideri olmayan bir cihaz. Birde 32 GB Dahili hafızası. Hafızası da sıkıntı çıkarır. Yine de eleştirmeyin demişsiniz. Bizde daha uzatmayalım o zaman.

Yani sonuç olarak yenilenmiş cihaz almayın. İkinci el kategorilerine göre daha pahalı hem de yan sanayi kullanılıyor. Gidin ikinci el, temizini alın.
Bana büyük olmayan bir android telefon önerebilirseniz olur.Bütçem 3500 eğer arttırdığıma aşırı değecek olursa biraz esneyebilir. Ekran boyutları sıkıntı oluyor daha çok benim için.

Geri
Yukarı