Yenilenmiş iPhone 7 alınır mı?

• Konuyu başlatan CaGi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 11B
Bütçe
2700

CaGi

Hectopat
Arkadaşlar telefon almak istiyorum yenilenmiş iPhone 7 3000 TL bandında bu fiyata başka bir şey alınır mı inceleme izledim iPhone 7 güzel duruyor

2500-3000 arası başka alternatif yok mu sizce.

Ben o paralara başka bir cihaz almazdım hocam. Android tarafını pek bilmiyorum ilk defa Huawei aldım ama ondan da memnun değilim. iPhone 7 hala yeterli bir cihaz olduğu için ve aşırı pahalı olmadığı için(sizin bulduğunuz) ben onu tercih ederdim.

Alınmaz ikinci elde çok daha ucuza iPhone 7 hatta biraz araştırırsaniz 8 bulabilirsiniz.

Ben elde almayı tehlikeli buluyorum sahibinden param güvende ile olursa olur oda 2300 -2400 gibi bir fiyata geliyor 500 daha verip 1 yıl garantili daha mantıklı değil mi?
iPhone 7 hala gideri olan bir cihaz hocam. Bu fiyat aralığında Android alırsanız hata yapmış olursunuz.
3000 TL ye yenilenmiş 1 yıl garantili alıyorum o zaman

Arkadaşlar telefon almak istiyorum yenilenmiş iPhone 7 3000 TL bandında bu fiyata başka bir şey alınır mı inceleme izledim iPhone 7 güzel duruyor
Alınır. Fakat yenilenmiş cihazlara inanılmaz kötü batarya koyuyorlar aklınızda bulunsun. Şans işi tabii ki. Bütçeyi biraz daha artırabilirseniz 8 daha makul bir tercih olur.

Geri
Yukarı