Yenilenmiş telefon mu 2. el telefon mu?

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni cihaz almaya karar verdim model iPhone 7 yenilenmiş telefon olarak piyasada çok gördüm ve merak ediyorum telefoncudan 2. el temiz telefon mu almalıyım yoksa yenilenmiş bir cihaz mı almalıyım? Yenilenmiş cihazlara güvenmiyorum çünkü bazı yorumlarda ekran bozuk gelmiş kimisinde kamerası çok kötü bir sürü nedenler var sizce yenilenmiş mi yoksa 2. el temiz bir cihaz almak mı mantıklıdır?

Yenilenmiş telefon bence daha iyi kutusunda aksesuarları ile geliyor kasası, ekranı falan temiz değişiyor sıfır gibi oluyor.
İşte öyle sanıyorum 400 kişi almışsa ürünü 40 kili bir yıldız vermiş ve fotoğraflı yorum hepsi ya ekranı sorunlu ya kasası kırık çok güvenilir gelmedi bana açıkça söylemek gerekirse 2. Ele yöneleceğim sanırsam.

İşte öyle sanıyorum 400 kişi almışsa ürünü 40 kili bir yıldız vermiş ve fotoğraflı yorum hepsi ya ekranı sorunlu ya kasası kırık çok güvenilir gelmedi bana açıkça söylemek gerekirse 2. ele yöneleceğim sanırsam.

Yani hocam tabii ama herkese aynı gelecek diye bir şey yok ona bakarsak 2. el ürün almaya ben daha çok korkarım kırıp döktüğü malı hatasız diye satan çok🙂 yani her şeyin bir riski var bunu yenilenmiş ürün olarak görme.

Benim bildiğim Easycep ve HB Bilişim bu işi en iyi yapanlar. Fakat 2. el mi yenilenmiş mi dersek satın alınan yerlere göre değişiklik gösterir. Örneğin 2. el telefon risklerini ortadan kaldırabiliyorsanız o imkanınız varsa 2. el tabi ki. Ama hata yaparsanız başınız büyük derde girer.

İşte yenilenmiş telefon dediğimiz o riskleri kökten ortadan kaldırmak için var. Yenilenmiş telefonda tek risk arıza riskidir onun için de iade değişim garanti vardır. Daha ne olsun. Bu olay profesyonel olduğunda değeri anlaşılacak.

Benim bildiğim Easycep ve HB Bilişim bu işi en iyi yapanlar. Fakat 2. el mi yenilenmiş mi dersek satın alınan yerlere göre değişiklik gösterir. Örneğin 2. el telefon risklerini ortadan kaldırabiliyorsanız o imkanınız varsa 2. el tabi ki. Ama hata yaparsanız başınız büyük derde girer.

İşte yenilenmiş telefon dediğimiz o riskleri kökten ortadan kaldırmak için var. Yenilenmiş telefonda tek risk arıza riskidir onun için de iade değişim garanti vardır. Daha ne olsun. Bu olay profesyonel olduğunda değeri anlaşılacak.
Bir kez internetten alış veriş yaptım garantisi var diye değişim, iade kabul edilmedi bu yüzden 2. Ele yöneltiyor bu beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı