yeniyeni.com güvenilir mi?

1593624895602.png

Değerler bunlar ıç ve dış tesisat eski yakın zamanda değiştirmeyi planlıyorum.

Modem: Zyxel VMG3312-B10B
Hocam şu an hangi modemi kulanıyorsunuz? Hat değerleriniz nedir keenetic modem geldiğinde bir fark oluşacak mı onu görmüş oluruz, bu modemi ben önermiştim size belki hatırlarsanız.
G. Vector özelliği neydi hocam siz bahsetmiştiniz?

Son düzenleme:
G. Vector özelliği neydi hocam siz bahsetmiştiniz?
G.Vector sayesinde, uzak çapraz karışma (FEXT) gibi aynı kablodaki sinyaller arasında yaşanan çapraz karışma ortadan kaldırılabilir. Sinyal-Gürültü Oranını (SNR) önemli ölçüde iyileştirerek daha yüksek bit hızlarının elde edilmesini sağlar. Ancak, bu özelliğin işe yaraması için ISS’nin vektörlerle yönetimli VDSL2 DSLAM kullanması gereklidir. G.Vector’ın iyi çalışmadığını fark ederseniz veya ISS’nizin kullandığı G.Vector’ın standart olmadığını biliyorsanız, bu seçeneğinin yanında Standart olmayan G.Vector’ı da etkinleştirin.
Modeminiz geldimi bu arada ?.

G.Vector sayesinde, uzak çapraz karışma (FEXT) gibi aynı kablodaki sinyaller arasında yaşanan çapraz karışma ortadan kaldırılabilir. Sinyal-Gürültü Oranını (SNR) önemli ölçüde iyileştirerek daha yüksek bit hızlarının elde edilmesini sağlar. Ancak, bu özelliğin işe yaraması için ISS’nin vektörlerle yönetimli VDSL2 DSLAM kullanması gereklidir. G.Vector’ın iyi çalışmadığını fark ederseniz veya ISS’nizin kullandığı G.Vector’ın standart olmadığını biliyorsanız, bu seçeneğinin yanında Standart olmayan G.Vector’ı da etkinleştirin.
Modeminiz geldimi bu arada ?.
Hayır kargoda bugün teslim edileceği yazıyor.
1593773806236.png

Değerler aynı SNR İle oynamam bir fark yaratmıyor download hat zayıflamam arttı.

Son düzenleme:
Servis ile irtibata geçmeniz gerektiğini söylemişler zaten daha ne yapabilirler ki yani ne bekliyorsunuz? Üreticisi onlar mı, o konu hakkında yetkili bir servis mi? Hiçbir firma servis raporsuz iade veya değişim yapamaz.

Aynı şekilde hepsiburadadan 5 adet anakart aldım 3 ü arızalı çıktı sorgusuz sualsiz direk iade alıp ücretimi iade ettiler. Büyük firmalar ile çalışmak lazım sizin başınıza hiç gelmemiş sanırım böyle bir durum.

Sakın bulaşmayın n11 üzerinden anakart aldım arızalı çıktı 2 hafta geçmesine rağmen hala iade edemedim. Biz karışmayız servis ile irtibata geçin diyorlar. Daha önce hepsiburada dan almıştım hiç sıkıntı çıkarmadan hemen iade almışlardı.
Hocam konuyu hortlatıyorum ama sana gelen ürün öyleymiş sanırım gtx 750 ti sipariş ettim pazar günü bugünde elime düzgün ve sağlam bir şekilde elime ulaştı hiçbir sıkıntısıda yok

Dikkat edin arkadaşlar, n11 mağazaları üzerinden aldığım ssd açık çıktı, hemen olduğu gibi kargoya verip iade talebi açtım. Servise veriyoruz diye reddetiler. Tekrar iade talebi açtım, tekrar reddetiler. Maalesef yasal süreç başlatmak zorunda kaldım. Hem açık paket gönderiyorlar hem de parayı iade etmemek için bahaneler üretiyorlar. İşin kötüsü bu tarz satıcıları cezalandıran bir mekanizma yok.

Geri
Yukarı