Yer az oyun yükleyemiyorum

343675

Hectopat
Arkadaşlar hard diskimde 81 GB yer var Fortnite yükleme çalışıyorum fakat bu hatayı veriyor. Fortnite bu kadar büyük bir oyun değil bu hatanın çözümü var mı yoksa illa bu kadar yer mi açmam lazım?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    41 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Bilgisayara girin ve Yerel Disk:D sağ tıklayıp Özellikler'e tıklayın orada Diski Temizle kutucuğuna basın ve önünüze gelecek olan Disk Temizleme: (D:) penceresinden Sistem dosyalarını temizle kutucuğuna basın. Açılan pencereden Windows Update Temizleme kutucuğuna tik atıp başlatın bu arada işlem 10 dakika sürebiliyor yani acaba olmadı mı diye korkmayın. İyi oyunlar umarım beğenmişsindir :)

Bu bilgisayara girin ve Yerel Disk:D sağ tıklayıp Özellikler'e tıklayın orada Diski Temizle kutucuğuna basın ve önünüze gelecek olan Disk Temizleme: (D:) penceresinden Sistem dosyalarını temizle kutucuğuna basın. Açılan pencereden Windows Update Temizleme kutucuğuna tik atıp başlatın bu arada işlem 10 dakika sürebiliyor yani acaba olmadı mı diye korkmayın. İyi oyunlar umarım beğenmişsindir :)

Güzelde beğeni ye ne gerek var neden, kasınca ne oluyor merak ettim?

Güzelde beğeni ye ne gerek var neden, kasınca ne oluyor merak ettim?

Bizim de bir havamız olsun değil mi? Ayrıca işe yararsa en iyi cevap seçin ki herkes direkt o cevabı bulsun :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Spotify kullanıyorsan Appdata-Local-Spotify-Data yolunu izleyip klasörün içindeki dosyaları silersen bayağı bir yer açılacaktır. Bilmeyen yok ama Windows+R kısayolunu kullanarak Çalıştır'ı açtıktan sonra
"temp" "%temp%" "prefetch" yazıp içerideki tüm dosyaları sil. Bazılarını silmeyecektir, atla de devam et.
Yukarıda arkadaşlar disk temizleme olayını söylemişler. Ayrıca ihtiyacın varsa Wise Care veya CCleaner indirip temizlik yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı