Yerde yatarak bench yapılır mı?

Bence bar bile almasına gerek yok, sadece şınav bile çok etkili sürekli yapılırsa.
Yaklaşık 6 yıldır evde çalışıyorum. Dips barını 1.5 yıldır kullanmaya başladım göğüsler aşırı büyüdüğünden kışın bile define geziyorum. Acayip fark yarattı . Barfiks barı + dips barı evde calışmanın olmazsa olmazı . Dambıllar gereksiz spor salonu ağırlıklarını evde oluşturamadıktan sonra.

Yerde yatarak olmaz, direnç bandı al ayakta çalış. YouTube'da ilgili videoları bulabilirsin.

Peki salondaki makinelerin hakkını verir mi? Tüm göğsü calistirabilir miyim direnç bandı ile?
Yaklaşık 6 yıldır evde çalışıyorum. Dips barını 1.5 yıldır kullanmaya başladım göğüsler aşırı büyüdüğünden kışın bile define geziyorum. Acayip fark yarattı . Barfiks barı + dips barı evde calışmanın olmazsa olmazı . Dambıllar gereksiz spor salonu ağırlıklarını evde oluşturamadıktan sonra.
Dips bari alacak maddiyatim yok direnç lastiği sence is görürmü?

Peki salondaki makinelerin hakkını verir mi? Tüm göğsü calistirabilir miyim direnç bandı ile?

Dips bari alacak maddiyatim yok direnç lastiği sence is görür mü?

Hocam spora yeni başlıyorsanız paranızı barfiks için biriktirin, biriktirirken de şınav çekebilirsiniz. Zaten şınav müthiş bir hareket bunun yanına da squat gibi hareketler eklerseniz gayet iyi olur. YouTube'da Ağırsağlam adlı kanalın bu konu hakkında videosu olması lazımdı, ekipmansız evde antrenman diye aratırsanız bulabilirsiniz.

Hocam spora yeni başlıyorsanız paranızı barfiks için biriktirin, biriktirirken de şınav çekebilirsiniz. Zaten şınav müthiş bir hareket bunun yanına da squat gibi hareketler eklerseniz gayet iyi olur. YouTube'da ağırsağlam adlı kanalın bu konu hakkında videosu olması lazımdı, ekipmansız evde antrenman diye aratırsanız bulabilirsiniz.

Birşey daha sormak istiyorum örneğin antrenmani tamamladık spor salonundan çıktık. Hemen protein tozu alımı şartmı mesela salondan eve yürümem vs derken 20 dk yi buluyor evde yemek yiyorum toz almıyorum?

Geri
Yukarı