Yere basınca sağ ayağım inanılmaz ağrıyor

MEHMET AKİF T

Picopat
Katılım
15 Şubat 2021
Mesajlar
449
Çözümler
1
Hocalarım dün telefonun ekranını siliyordum. Sonra kalkarken sağ ayağımı duş kabinin camının daha yüksek olması için konulmuş mermerin köşesine vurdum baş parmağından sonraki ilk 3 parmağımı. İlk başta yerimde zıpladım. Hemen klozetin kapağına oturdum geçsin diye. Sonra 2 dk bekledim geçmedi ailem namaz kılmaya çağırdı. Topallaya topallaya gittim. Az ağrıya ağrıya namaz kılamayacağım böyle dedim.

Sonra kanepeye uzandım. Sonra yeniden kalkmam gerekti. Ağrı ayak bileğime kadar gelmişti. Yere basamıyordum kalkamadım daha. O gün babamın yardımıyla yatağa gittim uyudum. Sadece annem baktı, dıştan bakınca pek bir şey gözükmüyor. Doktor önermeyin lütfen. Anneme söyledim geçmezse veya şişerse gideriz diyor ama bir türlü geçmiyor. Nasıl geçer bu ağrı? Şu an ayak tabanımı bir yere değdiremiyorum ağrıdan. (saat 24'ü gün bitimi saymazsak bugün oldu diyebiliriz. Normalde 2'de kalkmam fakat normal bir yere değmiyorken bile hafif ağrıdığı için o uyandırdı beni.)
(Bu arada markete gidip gelmiştim hamladığım için hafif bir ağrımıştı sağ bileğim neredeyse ağrıyı hisetmiyordum o an etkisi olur mu bilmem).
 
Son düzenleme:

tahakavakk

Picopat
Katılım
24 Haziran 2021
Mesajlar
124
Doktora gidin.
 

Dosya Ekleri

  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    97,7 KB · Görüntüleme: 80
KS
MEHMET AKİF T

MEHMET AKİF T

Picopat
Katılım
15 Şubat 2021
Mesajlar
449
Çözümler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı