Yerel disk boş alanı eşleşmiyor

em95

Hectopat
1608069464147.png

1608069469301.png

Değerler neden farklı? Çözümü var mı eşitlemenin?

Dostum ilk görüntüde sadece diski seçmişsin, ikinci görüntüde bütün dosyaları seçmişsin. Kezza nasıl hepsini topladıysa sanırım beklemişsindir bayağı. Her neyse, sistemdeki bütün dosyaları ne kadar ne olduğunu sana söylüyor diskin hepsini. Yani sorun ne anlamadım? Sen ikisi de 363GB'mı olmasını istiyorsun yoksa o bayt yazan değerlerin eşitlenmesini mi?

Birisi 363 dolu diyor birisi 397 dolu diyor ama 30 GB alan yok nasıl oluyor diyorum ve beklemedim 10 saniyede verdi bunu.
c var bende sadece ve c içideki hepsini özellikler deyince 363 gözüküyor bende gizli dosyalar açık ama normal olarak c özellikler deyince de 397 gb dolu diyor bu farklılık neden normalde eşitti ilklerde

Birisi 363 dolu diyor birisi 397 dolu diyor ama 30 GB alan yok nasıl oluyor diyorum ve beklemedim 10 saniyede verdi bunu.
c var bende sadece ve c içideki hepsini özellikler deyince 363 gözüküyor bende gizli dosyalar açık ama normal olarak c özellikler deyince de 397 gb dolu diyor bu farklılık neden normalde eşitti ilklerde
Sistemin aldığı boyut olabilir, yada bilgisayarında görünmez bir virüs olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı