Yerel Disk D'de msdia80.dll ve msvci70.dll Dosyaları

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ne zamandır bu var. Silmeye korkuyorum açıkçası. Resmini atayım. Garip bir şekilde "Resim yüklenirken hata" oluyor. En iyisi dosyaların adını yazayım;

• msdia80.dll
  • msvci70.dll

Herhangi bir fikrim yok, mutlaka bir yazılım onu kullanıyordur. Silerseniz ileride hatalara neden olabilir, ancak hangi yazılımın olduğunu öğrenirseniz sizi rahatsız ediyorsa yazılımı direkt kaldırabilirsiniz.
Yok ben D'ye yuva kurduğunu görünce biraz tırstım. C dururken oyunların olduğu D'ye niye bulaşmış ki?

303 GB'lık oyunlar olunca yani o küçücük dosyayı silmeye insan korkuyor.

303 GB'lık oyunlar olunca yani o küçücük dosyayı silmeye insan korkuyor.
Dosyaları kesip başka bir yere kopyalayın ve herhangi bir yazılımın çalışırken hata verip vermediğini kontrol edin. Eğer bir şey yoksa istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz, anladığıma göre orada olduğu sürece sizi rahatsız edecek :)

Aynı sorunu bir sunucuda yaşadık. 3 TB kapasiteli diski iade edecektik ama bu 800 kb boyutundaki dll var diye epey araştırma yapmak zorunda kaldık ve sonunda riske girerek bu dosyayı sildik. Büyük bir heyecan içinde sunucunun açılmasını bekledik ve sonunda :tırnak::tırnak::tırnak: .......... sunucu açıldı. :)

SONUÇ: Gönül rahatlığıyla silebilirsiniz.:puro:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı