Yerel diskin kendi kendine dolması ve Opera GX'in donması

Daha fazla  
Merhabalar, sorunumu kısaca özetlemek gerekirse Skyrim oynarken Alt Tab atıp Opera'dan şarkı vesaire dinliyordum, dinlemeye çalışıyordum. Alt Tab attıktan sonra bir şeyi aramaya çalışırken yanıt vermemeye başladı video falan açtığımda videonun görüntüsü simsiyah olup duruyordu Discord'a geçip geri açtığımda falan düzeliyordu. Opera GX C diskimde Skyrim ise D diskimde kurulu neden böyle yaptığına dair bir fikriniz var mı? Ayrıca C diskim kendi kendine doluyor bir şey indirmiyorum yapmıyorum falan diskimi doldurabilecek bir uygulama da yok sanırsam içinde Discord var sadece ama onun çok zararı olacağını sanmıyorum. C diskim James Donkey'in 120 GB'lık bir SSD'si 500 küsur okuma yazma hızlarındaydı sanırsam D diskim ise internetten bulduğum dandik diyebileceğimiz 320 GB'lık bir hard disk 60 70 küsur TL'ye almıştım bunu fazla sağlam bir şey değil. Başka oyunlarda yapmıyor diğerleri C diskime kurulu ama.

Çözümü yok mudur? :/

Bunun SSD'im ile alakalı olduğunu sanmıyorum ben normal bir şekilde kullanırken sorun yaşamıyorum sadece D diskimde açık olan bir oyun varken Alt Tab attığımda sıkıntı yaşıyorum C diskimde açık olan oyunlarda bir sorun yok sadece D diskinde olan oyunda sıkıntı var ve normalde de yaşanmıyor zaten sadece oyun açıkken.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı