Yerli aşının ismini beğendiniz mi?

Yerli aşının ismini beğendiniz mi? Ben yerli aşının ismini Çin aşısına benzettim. Sizce yerli aşının ismi ne olmalıydı? Turkovac aşısı olur musunuz?

İsim kötü sinovacala aynı neredeyse hatta Sinovac aşılarını alıp ismini değiştirip çıkartıyorlardır :D
İsim kötü sinovacala aynı neredeyse hatta Sinovac aşılarını alıp ismini değiştirip çıkartıyorlardır :D

Boş bir ironiydi :D neyse olma şansım olsa olurum yerli üretime destek.

"Türkler iyi bir şey üretemez" değil de ben daha çok isimden dolayı olmam, isminden bile dandik bir şeyim ben diyor. Malum parti propaganda için bu tarz bir isimde karar kılmış galiba.

Türkiye bu zamana kadar bir şey başaramadı ya da üretemedi Türkiye sürekli yabancı ülkelere mahcup oldu ve hala da oluyor demek istediğim her şeyi yabancılardan alıyoruz.

"Turko" veya "Türko" bana hakaret gibi geliyor, ben o yüzden beğenmedim. Ama isim önemli değil, umarım başarılı oluruz.

Ağır linç yemişim ama gerçekleri söylemeye hala razıyım türkler hiç güzel bir şey başaramadı sürekli yabancılar sayesinden ayakta duruyoruz bakın Amerika'ya adamlar çoğu şeyi kendileri üretiyor biz her şeyi dışarıdan alıyoruz.
"Turko" veya "türko" bana hakaret gibi geliyor, ben o yüzden beğenmedim. Ama isim önemli değil, umarım başarılı oluruz.

Bana daha çok bir Türk e sporcunun nicki ya da bir mahalle kekosunun kendine koyduğu ad gibi geliyor :)

Bir şeyler üretip pazarlamak konusunda o kadar aciziz ki, ürettiğimiz her şeye bi' Türk damgası, Türklük simgesi ekliyoruz. "Bak, biz de yapıyoruz. Bizim de var, hayırdır?" dermişçesine milletin gözüne sokmanın manası yok ki; koskoca devleti yönetiyorsunuz, hala öğrenemediniz şunu.

Geri
Yukarı