Yerli oto TOGG'a tasarım ödülü

Arkadaşlar siz atınca sorun olmuyor da arkadaş atınca mı linç ediliyor? Manyak mısınız siz? Sadece ufak bir espri yapmış. Burada kızgın atanlardan birinin başka konuda onu yazdığını biliyorum. Beğenmediysen bak geç, arkadaşı darlamak zorunda değilsin.

Arkadaşlar siz atınca sorun olmuyor da arkadaş atınca mı linç ediliyor? Manyak mısınız siz? Sadece ufak bir espri yapmış. Burada kızgın atanlardan birinin başka konuda onu yazdığını biliyorum. Beğenmediysen bak geç, arkadaşı darlamak zorunda değilsin.
Ben şahsen onu atmasına değil dalga geçmesine kızdım. Mesajıma bakarsanız anlarsınız.

Hocam herkes bana kızgın atabilir. Ama ben yine de söyleyeyim. Aracın çoğu parçasını dışarıdan alıyoruz. Orkun ışıtmakın videosu varya. Kum mucit Hasan kum. O röpörtajda diyor ki."Arabayı 3 temel oluşturur.1.Motor 2.Şanzuman 3.Difransiyel."Şimdigelelim konuya. Biz bu 3'nü dahi üretmiyoruz. Sizce TOGG çıkar mı? 2017 Yılında bu aracın çıkacağı konuşuldu. Şimdi ortada dahi yok.Eki Görüntüle 981511

Bazı ülkelerde kendi parçaları'nı Türkiye'den alıyor. Çoğu ülke kendi üretmiyor ki zaten başka ülkeler'den alıyor.

Çok iğrenç olması ve komik olmaması videonun arkadaşın linç yemesi normal.

Geri
Yukarı