Yerli otomobil kopya olabilir mi?

Günümüzde çoğu otomobilin tasarımı benzer. Özgün içerikler 90'lı yıllarda kaldı...

Bahsi geçen 2017 tasarım araç aynı tasarım firmasının ürünü olabilir. Dikkatlice araştırıp, soruşturmak lazım. Aynı firma ise kopya demek yanlış olur. Firmanın elinde yer alan tasarımlar belli, tasarımları alan müşteriler belli.

Bende onu diyorum araçlar birbirine anlaşmalı veya değil benzeyebilir. Sürekli araç hakkında bir açık aramalar mevcut.
İyi ki benzinli çıkarmamışlar.
Dışını da zamanla kendimiz yaparız. Asıl zor ve önemli kaputun ve koltukların altı.
Araçta illa zaten açıklar olacaktır. Önemli olan bunların en kısa sürede düzeltilmesi.
Benzinli yapsak hem Avrupa'ya satış sıkıntımız olacaktı hem de sonu gelmiş (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
) bir motor türü artık içten yanmalı motorlar.

Ya Allah aşkına 3 saniye sürmüyor şunu araştırmanız ya. Zaten aracın tasarımını bu şirket yaptı. 3 saniyelik araştırma ya, üç. İnsan azcık araştırır ya, azcık.

Son düzenleme:
Ya Allah aşkına 3 saniye sürmüyor şunu araştırmanız ya. Zaten aracın tasarımını bu şirket yaptı. 3 saniyelik araştırma ya, üç. İnsan azcık araştırır ya, azcık.
Dikkatimi çekmeyen bir şeyi sormayalım mı? Aklıma takılan bir şeyi sordum. Sizde birazcık anlasanız.

Aracın dışından çok içine de dikkat edilmeli. İçi çoğu otomobilden farklı bir tasarıma sahip. Çok beğendim ben. Milletçe böyle şeylere aç kalmışız.

"Esasen, öteden beri milletçe kalkınmamızın düşmanı kesilmediler mi?

Türk Milletinin zeka ve gayretinin mahsulü olan bin-bir eserden birisine bile başlarını çevirip baktılar mı?"

Türkiye'nin otomobillerini hazmedemeyen belli bir kesim ve sosyal medya aracılığı ile kasıtlı olarak dezenformasyon yayıyorlar. Aldanmamak gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı