Yerli Otomobil Neden 2022'de üretilecek?

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Cahilliğimden soruyorum. Madem araç hazır, kaynaklar hazır, tasarımı, donanımı hazır neyi bekliyorlar? Neden 2022'de üretilmeye başlanacak? Herhangi bir art niyet aramayın. Sadece merakımdan soruyorum arkadaşlar.

Dostum onların belli bir üretim süresi testleri gibi bir sürü şeyleri var. Bide ülkenin araba üretecek kadar parası olduğunuda sanmıyorum İstanbul Havalimanı bizi baya bir borça soktu.

Cahilliğimden soruyorum. Madem araç hazır, kaynaklar hazır, tasarımı, donanımı hazır neyi bekliyorlar? Neden 2022'de üretilmeye başlanacak? Herhangi bir art niyet aramayın. Sadece merakımdan soruyorum arkadaşlar.
2022 de başlamasının sebebi daha fabrika kurulmadı ve o fabrikada 2021'de kurulacak.

Aracın prototipleri hazır. Daha aerodinamide iyileştirilme yapılacak, bataryanın fabrikası kurulacak, arabanın fabrikası kurulacak, yola çıkması için son hazırlıklar yapılacak.
Kısaca donanımı, kaynakları ve tasarımı %100 hazır değil.

Çok fazla gereksiz şeyler yapıyorlar İstanbul Havalimanı yaptılar ne gerek vardı? Ne güzel Atatürk havalimanı vardı.
Yanlış bilmiyor isem jeopolitik olarak Türkiye uçuş güzergahı olarak durak görevinde. 17 yılda yapılan tek hizmet diyebiliriz ancak o da yarım yamalak bana göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı