Yerli otomobil TOGG'dan yeni haber var: Kritik gelişme duyuruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her konuşmamdan farklı bir anlam çıkarmışsınız. :D. Teknoloji anlamında çok geride değiliz, demek istediğim Türkiye'nin yani bizim yani senin benim onun arabası olacak sokaklarda.
Emre Rekt bunlar işi parti meselesi zannediyorlar. Bende Abdülhamit'in fanıyım bu arada =)
Aslında bu bilgi de yanlış. Ordu Yardımlaşma Kurumu yıllardır Renault arabalarını Türkiye'de üretiminde görev alıyor. Renault'un %51'i OYAK firmasına ait ve %100 yerli olarak 2000 yılına kadar Türkiye'de üretildi. Keza kuş tipi araçlar da FIAT fabrikasında üretilmesine rağmen motoru hariç yerli araçlardır.
Söylesem inanmayacaklarından söylemedim.

Her konuşmamdan farklı bir anlam çıkarmışsınız. :D. Teknoloji anlamında çok geride değiliz, demek istediğim Türkiye'nin yani bizim yani senin benim onun arabası olacak sokaklarda.
Geride değil miyiz? Çok pis kahkaha attım :D

Nerede geriyiz diye sorsam ne cevap vereceksin diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.
Söyleme zaman kaybı.
Hocam sizin amacınız nedir ben anlamadım? Eğer Türkiye'yi beğenmiyorsanız özelden iletişime geçelim size istediğiniz "ileride" bir ülkeye uçak bileti alayım göndereyim?
Vallahi çok iyi olur. Engelleyelim musallat olacak başımıza.

Geride olmamız böyle şeyler yapamayacağımız anlamına gelmiyor.
Yapmayalım diye bir cümlem yok.
Nerede geriyiz diye sorsam ne cevap vereceksin diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.
Konsolumuz var mı? Bilgisayar parçamız var mı? Kaç tane yazıcı Türk markası? Sokakta kaç tane araba Türk arabası?
Bence bunlar bile geride olduğumuzun kanıtı, ki bunlardan koca bir liste oluşabilir.

Hocam sizin amacınız nedir ben anlamadım? Eğer Türkiye'yi beğenmiyorsanız özelden iletişime geçelim size istediğiniz "ileride" bir ülkeye uçak bileti alayım göndereyim?
Çok yanlış anlamışsınız beni.
Kardeş, o çocuk sıkıntılı, kışkırtmak için uğraşıp sonra şikayet ediyor. Engelledim şahsen.
Siz hiç konuşmayın bence sayın profesör.

Bence yeter.

Konsolumuz var mı? Bilgisayar parçamız var mı? Kaç tane yazıcı Türk markası? Sokakta kaç tane araba Türk arabası?
Bence bunlar bile geride olduğumuzun kanıtı, ki bunlardan koca bir liste oluşabilir.

İşte bunlar Efe aydal gibi "şak" yapınca olan şeyler değil bir uğraş vermek gerekiyor, geç veya erken biz şu anda bu uğraşı veriyoruz. Şu anlık araba ileride konsola, yazıcıya, bilgisayar ürünlerine de uğraş vereceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı