Yerli süper kahraman "Akıncı" yakında!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bakalım, nasıl olacak. Aslında bu tip bir dizinin yapılması büyük bir risk. Millet kendini aşk ihtiras şirketler zenginlik yalanlardan alıp bunu izler mi, ayrı. Onun haricinde ne kadar iyi bir yapım olur, izledikten sonra göreceğiz.

Türklerin yapmış olduğu dizi ve filmler genel olarak (arada çok kült ve kaliteli yapımlar çıkıyor, onlara sözüm yok, ben de izliyorum zaten onları) çok itici durmuyor mu?

Ya ben yabancı yapımlar ile dizi ve film kalite beklentimi çok yükseğe çıkardım ya da bende sorun var :D

Yerli Batman. Ben beğendim açıkçası. Kertenkele'deki kahramanlarla umarım bir yerde birleşirler. Gerçi orada da Akıncı vardı. Ama tutmama ihtimali var dizinin. İnşallah güzel şekilde devam eder.

Türklerin yapmış olduğu dizi ve filmler genel olarak (arada çok kült ve kaliteli yapımlar çıkıyor, onlara sözüm yok, ben de izliyorum zaten onları) çok itici durmuyor mu?

Ya ben yabancı yapımlar ile dizi ve film kalite beklentimi çok yükseğe çıkardım ya da bende sorun var :D
Katılıyorum, çoğu kalitesiz ve saçma. Yalnız değilsiniz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı