Çözüldü Yeterli alan olmayan flash belleğe Steam'den oyun yedeklenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İlya Muromets

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni bir Gaming Laptop aldım. Elimde taşınabilir harddisk ya da yüksek kapasiteli bir flash bellek yok.
Özetle yapmak istediğim; Steam'den CS:GO'yu(22 GB) 16 GB'lık flash belleğe yedekleyip elimdeki bilgisayara atmak istiyorum.
Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Sıkıştırma, parça parça atma tarzı yöntemler uygulanabilir mi? Çok zor biliyorum ama olanağı varsa lütfen belirtiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
15 GB'lik dosyayı kes diyerek aktarın. Diğer bölüme aktarın. Sonra 7 GB geri kalanı aktarın.
Son olarak yeni bilgisayarda indirme başlatın sonra durdurup Steam kapatın.
Dosyaları üstüne yazın.
Dosyaları doğrula deyip işlemi bitirin.

Ya da winrar ile part halinde sıkıştırın. Aktarıp çıkarın. Sonraki adımları yine yapmanız gerek.
15 GB'lik dosyayı kes diyerek aktarın. Diğer bölüme aktarın. Sonra 7 GB geri kalanı aktarın.
Dosyaları üstüne yazın.

Ya da winrar ile part halinde sıkıştırın. Aktarıp çıkarın. Sonraki adımları yine yapmanız gerek.

Çözüm
Dosyaları üstüne yazın.

Halletmeyi başardım. Winrar ile tek part halinde sıkıştırdığımda 11gb a kadar sıkıştı. Kurulumu tamamladım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı