YGS İçin Dualarınızı Bekliyoruz

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar. Valla yola çıktım gidiyorum. Bana ve girecek tüm arkadaşlar için dualarınızı bekliyorum. Allah giren herkesin zihnini açsın inşallah.

Son olarak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum böyle acıklı şarkılar dinleme. Ben şahsen açtım Nicki Minaj, hoplaya zıplaya gidiyoruz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Beklediğimin ne altında ne de üstünde geçti sınav. LYS'de biraz kasmam gerekecek galiba.
2 adet kurşun kalem, 1 adet kalem traş, 3 adet şeker, 1 adet silgi ve mendili hazineme kattım.

Kolay gelsin dostlar. ;)

Dua meselesinde ben de çok karşıt görüşlüyüm. Bastıra bastıra söyledim aileme, arkamdan dua etmeyin diye.
Onların edeceği duanın bana bir faydası olmayacak, bu sınavda kazanan yapar, ailesi dua eden değil.

Son 3 ayını çok yoğun çalışarak geçireceğim.

Valla moraliniz bozulacak ama benim güzel geçti. :D Millet "beni fen çok zorladı." dedi. Bende en iyi feni yaptım. :) Türkçe çok zaman kaybettirdi. 1 saatte yaptım. Matematik 20-25 tane yaptım. 15-20 tane net çıksa yeter. Son 15dk da 10-15 tane sosyal yaptım.

@BilgisayarKurdu Hocam o şarkıyı dinleseydim, emin ol sınavda aklıma çok başka şeyler gelirdi. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı