YGS İçin Kitap Önerisi

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar 11. Sınıfa geçtim ve 450 puanlık bir anadolu lisesinde okuyorum. Bu yaz tatilinde 40 yılda çıkmış bütün YGS sorularını çözdüm ayrıca 9 ve 10. Sınıf konularını da tekrar ettim. Kafamda olan 11. Sınıfta YGS'yi bitirip 12. Sınıfta ve 11. Sınıfın yaz tatilinde LYS'ye odaklanmak. Okul başlayınca YGS için hazırlanan fem simetri yayınlarını alacagim(Her dersinkini). Bu kitapları bitirince de denemeler çözmeyi düşünüyorum. Sizce bu düşündüğüm plan iyi mi? Yani sizin de fem simetri yayınlarına ve denemelere ek olarak herhangi bir yayın öneriniz var mı? Yoksa sadece fem simetri ve denemeler çözmek yeterli mi?

Hedefim: ODTÜ İnşaat Mühendisliği(ilk 13.000)

Son düzenleyen: Moderatör:
Planın güzel. FEM tavsiye ederim. İyi kaynakları var. Ayrıca deneme çözmenin çok etkisi var. Burayı takip etmeni öneririm. YGS için ufak tekrarlar yapmanı öneririm. Alacağın her puanın yararı olacak. Denemeleri farklı kaynaklardan çözmek iyi olur senin için. Ufak setler alabilirsin bunun için. Başarılar dilerim.
Fem Yayınlarım - YouTube

Çok teşekkür ederim tavsiyelerinizden dolayı. Peki sizce hedefim için geç kalmış mıyım yoksa şimdiden başlamam hedefim için yeterli olur mu?

Hedefim: ODTÜ İnşaat Mühendisliği(İlk 13.000)

Çalışmana bağlı. Geç sayılmaz. Ama temelinde önemli bu konuda. Kısacası bu konu için saatlerce anlatsak bile az gelir. Bunun çok fazla konuşulacak şeyi var. Sen çalışmaya başla. Olmaz ise alternatifleri düşünürsün.

Zaman sınavlarına düzenli olarak katılmanı tavsiye ederim ayrıca Fem Beyaz Soru Bankalarına bakmanı da.Kitaplar resmen gel beni çöz diyor :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı