YGS İçin Önerebileceğiniz Test Kitabı Veya Bir Yayın?

Ziya Erkara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
YGS'ye çalışmayı düşünüyorum belki çok geç şimdi de, her neyse bu da benim için iyidir. Sayısalım çok kötü o yüzden sözelleri bari yapayım diyorum. Bu da öyle oturduğum yerden olacak bir şey değil. Önerebileceğiniz kitap veya yayın var mıdır? Yarın alacağım.

Bir de polis olmayı düşünüyorum. Onun için YGS'den kaç puan almamız, puan için ne kadar soru yapmamız gerekiyor aşağı yukarı?

B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Polisliğin kaç puan olduğunu falan bilmiyorum ama FEM Simetri al ve FEM'in 9 lu deneme seti al. Reklam amaçlı değil ama sorular ordan çıkıyor.

akkayanill

Hectopat
En iyi cevaplar
0
"FemSet" bitirenlerin 350 yapacağını açık açık iddia ediyorlar. O kitaplar dışarıda satılmıyor olabilir ama. Onu bulup alırsan senin için çok çok iyi olur. Amacım reklam değil. Fem'e karşıyım kesinlikle ama yayınları kaliteli diyebilecek bir şeyim yok o konuda...

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
FEM deneme setleri işine yarayabilir. LYS için Kapsül'leri vardı benim zamanımda onlar çok iyiydi. FEM yayınlarına yönelebilirsin.

Ömer Gündüz

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Adım seriside var FEM'in... Arkadaşlar bende nefret ederim ama gerçek bu maalesef. Soruları çok iyi tam YGS'ye hazırlıyor...

B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Sayısal san FEM Simetri Fizik Kimya Biyoloji al. FEM 9'lu deneme seti YGS al. Ve birde zamanın kalırsa Kapsül setlerden al. Müthiş katkısı oluyor.

Atem Kaner

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Körfez ve Fem adamlar soruları veriyor sana. :)

AAK

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sayısalın hepsini boş bırakma bence. Hiç değilse başlangıç için matematik kitapları satılıyor. İlk başlarda Fem denemesi çözmeni tavsiye etmem çünkü benden bir şey olmaz düşüncesine kapılabiliyor insan. Seviyene uygun yayınlarla başlayıp son adımlar olarak Fem ve Körfez yayınlarını çözersen istediğin yeri kazanmaman elde değil. Uzun bir süre var önünde doğru değerlendirmelisin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarı