YGS-LYS kalkıyor mu?

volkan956

Hectopat
Daha fazla  
YGS-LYS kalkıyor falan diyorlar ayrıntılı bilgi verir misiniz? Bir de ben 10. sınıfım. Ne yapmalıyım? Nasıl çalışmalıyım? Ders çalışma tavsiyelerinizi de bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle diyeyim, ben 5.sınıftan beri matematikten hiç anlamama rağmen 7.sınıfta altyazı,dublaj vb. şeyler olmadan Doctor Who izliyordum ki yabancı dil yatkınlığım olduğu bir kesin. Geçen sene dil bölümü seçtim, 9.sınıftan beri mütercim tercüman olmak için LYS,YGS için çalışıyordum. Ancak şuan benim bırak LYS veya YGS sınavına girmeyi, yabancı dilden sınav olup olmayacağım bile belli değil. 10.sınıfsın daha 2 sene var sana, ayrıca ayrıntılı bilgi verebilecek birisi de yok çünkü daha bir taslak bile yok ortada.

Merhaba. YÖK başkanının açıkladığı gibi üniversite yerleştirmelerinde her zaman merkezi bir sınav olacak. Onun dışında yeni sistem hakkında hiçbir bilgim yok.

İyi günler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı