YGS ve LYS kitap önerileri

Mehmet1998

Hectopat
Daha fazla  
Ben 11 .sınıfa geçtim. Matematik, fizik, kimya, biyoloji... En guzel universite sınavı soruları tarzında YGS, LYS hazırlayan kitap onerir misiniz? Ders durumum iyi. Hedefim: MF ilk 50000.bölüm: Sayısal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkmış OSYM soruları en güzel kaynaktır. Geçmiş yıllardaki soruları ve cevaplarını analiz ederek çalışın. Onun dışında her yayının kendine özgü soru tarzı vardır. Çeşitlilik olsun diye farklı farklı alabilirsiniz.

Genel olarak ne kadar çeşit kaynaktan çözersen o kadar iyi mümkün olduğunca çok kaynak edinmeye bak ben o sistemle hukuku kazandım.

Ösym sorularının mantığı yıldan yıla değişiyor. Onun için tüm seneleri çöz ama son 10 yıla ağırlık verirsen iyi olur. Fen konu anlatım kitabı olarak Güvenderler güzel soru bankası olarak da palme (LYS için). Bir de şöyle dicem eğer MF isen fenler için ayrıca bir ygs kitabı alma ygs-lys al. YGS kitapları eksik kalabiliyor. Türkçe de birey alabilirsin. Körfez yayınlarının kitaplarını önermem zambakı da ama fem iyidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı