YGS'e İçin Kitap Önerecek Olabilen Varmı?

Tarikcan

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım(öğrenci)
Seneye Gireceğim YGS için Çalışma Kitabı Öneren Varmı Dersahaneye Gitmiyorum Seneyede Gidemeyeceğim için Kendim Çalışıcam Böyle Sağlam Yayın Bilen Varmı Hem Konu Olup Hemde Test Olan İkiside Ayrıl Olabilir FArketmez Ama Güzel Bir Yayın Olsun.

2 kere YGS tecrübesi yaşadım, bir çok kaynak gördüm. Öncelikle kendi seviyeni bilmen gerek, bunu da en iyi şekilde denemeye girip sonucunu görerek öğrenebilirsin. FEM Yayınları'na ait soruları mutlaka çöz. Güvender, Coşku yayınları da konu anlatımı olarak önerebileceğim kitaplar. En iyi konu anlatımı kitapların ise devletin verdiği kitaplar olduğunu unutma. Eğer bir konuya çalışacaksan öncelikle ders kitabına, öğrenci çalışma kitabına baktıktan sonra kaynak kitaplara bakmalısın. Soruları sonuçta MEB hazırlıyor ve özel kaynağa bakarak değil, kendi ders kitaplarına bakarak bunları hazırlıyorlar. Soruların varsa buradan sorabilirsin. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. :)

2 kere YGS tecrübesi yaşadım, bir çok kaynak gördüm. Öncelikle kendi seviyeni bilmen gerek, bunu da en iyi şekilde denemeye girip sonucunu görerek öğrenebilirsin. FEM Yayınları'na ait soruları mutlaka çöz. Güvender, Coşku yayınları da konu anlatımı olarak önerebileceğim kitaplar. En iyi konu anlatımı kitapların ise devletin verdiği kitaplar olduğunu unutma. Eğer bir konuya çalışacaksan öncelikle ders kitabına, öğrenci çalışma kitabına baktıktan sonra kaynak kitaplara bakmalısın. Soruları sonuçta MEB hazırlıyor ve özel kaynağa bakarak değil, kendi ders kitaplarına bakarak bunları hazırlıyorlar. Soruların varsa buradan sorabilirsin. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. :)
Öncelikle Cevapladığın için Teşekkürler :) Ben Meslek Lisesi Bilişim Bölümünde Okuyorum Ama Bi Anda İstanbul Ünüverstisinde Başka Bölüm Kazanmak İstedim Hayalimdeki Bi Bölüm Bildiğin Gibi Meslekde Sayısal'a Ait Hiçbir Sey Yok Denencek Kadar Az
Ama Okulun Açtiğin Kursa Yazıldım Yani En Azdından Bişeler Öğrenmek için Burda Matematik Türkçe Tarih Coğrafya'ya Giriyorum Sözelde Kendime Çok Güveniyorum.Ama Benim En Az Biyolijiden de Felsefeden De Yani Diğer Derslerdende 5-6 net yapmam lazım. Benim KAfamda Şu Zaten Dershaneye Gidemiyorum Kısıtlı Derslere Gidiyorum Adam Gibi Olan Bir Konu Anlatımı Ve Yanında YGS ' e en yakın Olan Soru Bankası Lazım Deneme Zaten Ayrıten Alıcam Ama Bişe Bilmeden Deneme Yaparsam :D Sonuç Berbat Çıkar O yüzden Bana Coşkun Dedin Güvender Dedin Peki Bunların İçini Görmüşsündür İyi Anlatım Varmı İyi Anlatıyormu Yani :D Konu Bitirip Test Çözücem Çünkü Yazında Ful deneme Çözmeyi Planlıyorum Yanlışlar İçin Konulara Gidip Tekrar Etmeyi Düşünüyorum.

Konu anlatımı olarak iyi kitaplardır. Temel yapmak istiyorsan zambak yayınlarına yönel. Denemeyi hiç bilmeden mutlaka yap. Bunu düzenli olarak haftada bir yaparsan eğer, kendi gelişimini görüp motive olabilirsin.

Konu anlatımı olarak iyi kitaplardır. Temel yapmak istiyorsan zambak yayınlarına yönel. Denemeyi hiç bilmeden mutlaka yap. Bunu düzenli olarak haftada bir yaparsan eğer, kendi gelişimini görüp motive olabilirsin.
Dediğin Yayınları Alıcam Sana Güveniyorum Tecrüben Olduğu İçin :) Aklıma Gelen Daha FAzla Soru Olursa SAna Tekrar Dönüş Yapıcam . :)

Dediğin Yayınları Alıcam Sana Güveniyorum Tecrüben Olduğu İçin :) Aklıma Gelen Daha FAzla Soru Olursa SAna Tekrar Dönüş Yapıcam . :)YGS 'de Kaç Puan aldın Merak Ettim :D İstediğin Bölümü Kazandınmı :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı