Yıkık arkadaşlara göndermelik yapılan edit nasıl olmuş?

Burak Gençoğlu

Centipat
Başlıkta da gördüğünüz gibi sizce bu video nasıl? Adobe After Effects kullanmıyorum, farklı bir programdan yapıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
"yA aRkDasSshlAr PaRaMI BAbaM VeRiYor Ama HüÜzÜnLü ÇizGİ FilMm EdiTi GÖrdüm DepReSYOndaYıM" (bu yazımda o kadar kanser oldum ki)

Böyle editlerden ne anlıyorlar ki acaba çok merak ediyorum. Birincisi bana kalırsa olmamış. Çünkü böyle videolardan nefret ederim. Gördüğüm en boş videolar olabilir bunlar. Benim fikrim bu yönde.

İkincisi bu videoları izleyen insanların yaşları kaç ve izlerkenki tepkileri ne? Çok merak ediyorum bu soruların cevabını. Daha yıkık kelimesinin anlamını bile bilmeyen insanlar, instagramda böyle saçma sapan postları bulup üstüne bir yazı yazıp hikayede paylaşıyorlar. Sonra da havalı olduklarını mı zannediyorlar anlamadım.

Türkiye'de meme anlıyışı yeni çıkarken bir de editihizm diye kanal çıktı aslında meme zaten fazla bilinmezdi çünkü ingilizcesi olanlar anlayabiliyor ama gerçekten b*kunu çıkartıyor videoları hep aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı