Yıkılmış hayallerinizi anlatın

Ben yazsam bitmez o yüzden siz anlatın. Benimki tramva gibi ama benimkini konu arama kısmına köpeğime araba çarptı yazarak bulabilirsiniz.

Biliyorum komik gelecek ama şöyle bir anım var benim;

Ben hayatımda hiç İstanbul'a gitmedim her neyse işte kardeşimin ısrarları ile babam hem orada çalışmak hem de bizi tatil amacı ile götürmek için İstanbul'a gidelim dedi. Tabii bende bir sevindim heveslendim bir de o zamanlar 12 yaşındayım nasıl seviniyorum yani. Her neyse gittik alışveriş yaptık hazırlandık o gün geldi çattı. Akşam 11 gibi gidip sabah varacaktık. Son bir saat kaldı otobüse ben tabii hevesin Nirvana'sını yaşıyorum. Allah'ım hâlâ düşününce üzülürüm yengem arayıp "bizim yarın ada gezilerimiz var söylemeyii unutmuşum gelmeyin" dedi. Hayır ada gezisi birkaç saat sürecekti ve amcam da evdeydi ona rağmen gitmedik. O gün çok pis ağladığımı hatırlıyorum.

Ben yazsam bitmez o yüzden siz anlatın. Benimki tramva gibi ama benimkini konu arama kısmına köpeğime araba çarptı yazarak bulabilirsiniz.
geçmiş olsun abi : (

Hayallerim cam kırıkları gibi bin parça oldu. Anlatmayım.

Hala kaybımdan üzüldüğüm oluyor. Ama hayat devam ediyor. Sadece senesinde gider onunla geçen güzel zamanları anarım.

Anılarda olan her cadde, sokak, parkta gezer çok sevdiği damla sakızlı dondurma eşiliğinde sürekli oturduğumuz bankta onunla sohbet ederim...

Gelemeyeceğini biliyorum ama yaşadığım sürece benimlesin biliyorum...

Yaşattığımı düşündüğüm kız, onu çıkardığım çamura beni itti.

Yeni konular

Geri
Yukarı