Yıl 2019 Hala iPhone 7 Alınır mı?

Maxine

Hectopat
Öncelikle Merhabalar aklımda iPhone cihaz alma gibi bir fikrim var. Yıllardır Android kullanan biri olarak artık kullanmak istemiyorum. IOS kullanmak istiyorum. Aklimda da iPhone 7 almak var. Acaba 2019 da sıfır alınır mı ya da alternatif Android cihazlar nelerdir? Gerek kamera olsun gerek performans olsun önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alıcaksan İphone 7 Plus al. Batarya ve kamera konusunda 7'ye göre çok daha iyi fakat onunda fiyatı çok fazla. Bence S9-S9+'ı düşün.

Android cihazdan ios a geçenler kolay kolay bidaha androide dönmezler. ios androide göre bence çok daha stabil ve kullanışlı apple'ın sunduğu kaliteyi kullanmaya başladığınızda daha iyi anlayacaksınız iphone 7 alın geçin pişman olmazsınız

Ben telefon alırken uzun dönemlik performans almayı düşünürüm, bundan dolayı S9 Plus öneririm. Bütçen yetmezse S8 Plus'a yönelebilirsin. İşletim sistemi olarak iOS kullanmak istersen 7 Plus daha iyi bir seçenek. Her şey bütçene kalmış :)

Iphone 7 128 gb kullanicisiyim. Keske zamaninda 64 gb 7 plus alsaymisim diyorum. Ama ekran boyutu ve kamera sizin icin sorun olmayacaksa performans acisindan üzmeyecegini söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı