Yıl M.Ö. 10000 gibi konuşuyoruz

Kıydım paraya aldım T-Rex. Ama markası Rampage çıktı. Kronik topallama sorunu varmış. Nasıl iade edebilirim bunu?

Kaça aldınız? Şu anki T-Rex'lerde ısınma sorunu var. Evrimi bekleyin derim ben.
Arkadaşlar Uga Buga'nın mızrakları F/P ama Tunga Munga'nın mızrakları da çabuk köreliyormuş. Tunga Munga daha 2 ciğer Uga Buga da 4 ciğer. Hangisini önerirsiniz?

Teknolojide ucuza kaçmak olmaz sayın mağaralı. Teknoloji şans işidir. Ucuza kaçmayın, ileride sıkıntı çıkarmasın.

Hocam atları bekliyorum ben binek olarak eğiteceklermiş. T-Rex'lerin modası geçti artık kronik sorunlu modeller çıkıyor. Bu saatten sonra evrim de geçirmez bunlar. Şu anda benim kullandığım devekuşları var bunlarda da kronik beyinsizlik sorunu varmış.

14 çuval buğdaya hocam ya. Ettim iade. Mining diye bir şey çıkmış. Dinazorlarla tarla sürüp buğday kazıyorlar. Piyasada dinazor bırakmadı herifler.

14 çuval buğdaya hocam ya. Ettim iade. Mining diye bir şey çıkmış. Dinozorlarla tarla sürüp buğday kazıyorlar. Piyasada dinazor bırakmadı herifler.

Rezillik, dinleri imanları ciğer olmuş.
Hocam atları bekliyorum ben binek olarak eğiteceklermiş. T-Rex'lerin modası geçti artık kronik sorunlu modeller çıkıyor. Bu saatten sonra evrim de geçirmez bunlar. Şu anda benim kullandığım devekuşları var bunlarda da kronik beyinsizlik sorunu varmış.

Hocam kronik kafa gömme sorunları var. Geçenlerde canımdan oluyordum. Mamumta kapışıyoruz. Bizim kuşa adrenalin fazla geldi sanırım, gömdü kafayı.

Milattan önce 10000 olduğu için Technopat o zaman olmadığı için maalesef yazamıyoruz (!)

Milattan önce 10000 olduğu için Technopat o zaman olmadığı için maalesef yazamıyoruz (!)

1618381213520.png

Geri
Yukarı