Yıl sonu notu 40 olursa sınıfta kalınır mı?

DARKLOCATION

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10.sınıfım e-karnede sınıf tekrarı yazdığı halde akşam baktım sorumluluk bilgilerine kaldığım derslerden sorumluluk sınavı eklenmiş. Ayrıca yıl sonu notu gözüküyor 40 falan. Kaldım mı sorumlu mu geçtim anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 10.sınıfım e-karnede sınıf tekrarı yazdığı halde akşam baktım sorumluluk bilgilerine kaldığım derslerden sorumluluk sınavı eklenmiş. Ayrıca yıl sonu notu gözüküyor 40 falan. Kaldım mı sorumlu mu geçtim anlamadım.

Maalesef kaldın dostum :(

Nasıl becerdin o kadar düşük almayı? Ben bile birkaç saat çalışıp 75 ortalama yaptım, biraz önem verseydin sen de derslere. Kalıyorsun yani hayırlı olsun.

Nasıl becerdin o kadar düşük almayı? Ben bile birkaç saat çalışıp 75 ortalama yaptım, biraz önem verseydin sen de derslere. Kalıyorsun yani hayırlı olsun.

Hocam herkes sizin gibi olacak diye bir şey yok bazı insanlar çalıştıklarını anında unuturlar günlerce çalıştıkları halde düşük alırlar bazıları da birkaç saat çalışarak takdir alırlar insanları zekalarına göre yargılamayın çok aşağılayıcı konuşmuşsunuz.

Yıl sonu notun 50'nin altında ise 3 zayıf hakkın var eğer 3 zayıftan fazla zayıfın var ve ortalama 50 alti ise sınıf tekrarı fakat ortalama 50'nin altında ama 3 zayıf ya da daha az ise sorumlu geçersin.

Herkes aynı olacak diye bir durum yok, ayrıca her okuldaki sınavlar ve öğretmenler de aynı değil. Kendi okulunuzdaki sınavdan 80 alırken arkadaşın girdiği sınava girerseniz 30 da alabilirsiniz. Burada arkadaşı suçlar gibi konuşmanın alemi yok.

Herkes aynı olacak diye bir durum yok, ayrıca her okuldaki sınavlar ve öğretmenler de aynı değil. Kendi okulunuzdaki sınavdan 80 alırken arkadaşın girdiği sınava girerseniz 30 da alabilirsiniz. Burada arkadaşı suçlar gibi konuşmanın alemi yok.

Arkadaşkar herkes bunu da yaziyorda sınıfı geçenlerin psikolojisi çok mu iyi? Sadece biraz istikrar gerekiyor bence bunun savunulabilecek tarafı yok açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı