Yıldız Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Yapmak

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. YTÜ de interaktif medya bölümünde yüksek lisans yapmak istiyorum. Ama bölüm koşullarına baktığımda YDS için puan ve yıldızın kendi yabancı dil sınavı için ayrı bir puan var. Evvelki yılların koşullarına baktığımda ikisinden biri olarak yazmışlar ancak bu yıl ikisini de tabloya eklemişler. Acaba ben mi yanlış anlıyorum yoksa iki sınavı da istiyorlar mı?

Yıldız'da okumadım/okumuyorum.
Burayı okumuşsunuzdur umarım. Dil sınavı olarak teki yeterli diyor bence. Aşağıda iletişime geçilecek kişi de belirtilmiş. Telefon ve mail yolu ile ulaşmaya çalışın.

Sanırım bahsettiğiniz şey buradaki dil puanı. İkisinden birinin yeterli olduğuna bahse girerim. Sahip olduğum tüm parayı yatırırdım. Nedeni ise çok basit. Bazılarında o kısım boş ya, işte o kısım o puan türünü kabul etmediğini belirtiyor. Bunu test etmek için şuraya bakmam yetti. "Yıldız Sürekli Eğitim Merkezi Sınavı sonucu geçerli değildir." ifadesini görebilirsin. Bu paragraf başındaki linkte o bölüme bakarsan bahsedilen puan sütunu boş bırakılmış.

Burada güz yarıyılı dendiği için bahar yarıyılında da başvuru yapılabilir gibi geliyor kulağa. Yine de ilk linkteki kişiye sormanızda fayda var.

Yıldız'da okumadım/okumuyorum.
Burayı okumuşsunuzdur umarım. Dil sınavı olarak teki yeterli diyor bence. Aşağıda iletişime geçilecek kişi de belirtilmiş. Telefon ve mail yolu ile ulaşmaya çalışın.

Sanırım bahsettiğiniz şey buradaki dil puanı. İkisinden birinin yeterli olduğuna bahse girerim. Sahip olduğum tüm parayı yatırırdım. Nedeni ise çok basit. Bazılarında o kısım boş ya, işte o kısım o puan türünü kabul etmediğini belirtiyor. Bunu test etmek için şuraya bakmam yetti. "yıldız sürekli eğitim merkezi sınavı sonucu geçerli değildir." ifadesini görebilirsin. Bu paragraf başındaki linkte o bölüme bakarsan bahsedilen puan sütunu boş bırakılmış.

Burada güz yarıyılı dendiği için bahar yarıyılında da başvuru yapılabilir gibi geliyor kulağa. Yine de ilk linkteki kişiye sormanızda fayda var.

Çok teşekkür ederim sen de bayağı bir inceledin benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı