Yılın En İyi Gökdeleni Ödülünü Rönesans Holding Almış

@iBatuJR bu video çok yanlış. Belli bir kesimin değerleri ile dalga geçecek ve kışkırtacak paylaşımlar yapmak belki yasak olmayabilir ama etik olmadığını düşünüyorum.

@iBatuJR bu video çok yanlış. Belli bir kesimin değerleri ile dalga geçecek ve kışkırtacak paylaşımlar yapmak belki yasak olmayabilir ama etik olmadığını düşünüyorum.

Yok ben o anlamda değil. As bayrakları anlamında belirttim. Alındıysan kusra bakma bende o dalga geçilen taraftayımdır belki.

Sildim hemen kusura bakma. Hakkını helal et hocam.

Yok ben o anlamda değil. As bayrakları anlamında belirttim. Alındıysan kusra bakma bende o dalga geçilen taraftayımdır belki.

Sildim hemen kusura bakma. Hakkını helal et hocam.
Ben alınmadım. Ama başkası alınabilir. Bu da doğru bir şey değil. Eleştiri yapabilirsin. Mizah yapabilirsin, ama başkalarını incitemezsin. Bu özgürlük değildir.

Yanlışı fark etmene sevindim. Özür dilemek erdemdir. Sosyal hayatınızda da başkalarını incitmemeye özen gösterirsiniz :)

Geri
Yukarı