Yıllar önce açılan Instagram hesabı nasıl kapatılır?

CcCBozkurtCcC

Centipat
Herkese selamünaleyküm hayırlı geceler arkadaşlar. Yıllar önce açmış olduğum bir hesaba ne zamandır giriş yapamıyorum ve de bu hesabı yok etmek isterim. Bunu nasıl yapabilirim? Şifre vs bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:

kandas13

Centipat
Yer
Rio de Janeiro
Instagram destek ekibine bu konu hakkında yazabilirsin, hesabın içerisinde resimler vesayre bulunuyorsa bu işimize yarayabilir. Destek ekibine fotoğrafların sana ait olduğuna dair bir fotoğraf göndermen gerekiyor.

KS
KS
C

CcCBozkurtCcC

Centipat
Hocam zaten elimden gelenleri yaptım ama giriş yapamıyorum bir türlü, teşekkürler.
Instagram destek ekibine bu konu hakkında yazabilirsin, hesabın içerisinde resimler vesayre bulunuyorsa bu işimize yarayabilir. Destek ekibine fotoğrafların sana ait olduğuna dair bir fotoğraf göndermen gerekiyor.
Bir deneyim hocam çok sağolun

ARDA_bey

Picopat
Herkese selamünaleyküm hayırlı geceler arkadaşlar. Yıllar önce açmış olduğum bir hesaba ne zamandır giriş yapamıyorum ve de bu hesabı yok etmek isterim. Bunu nasıl yapabilirim? Şifre vs bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.

Mail adresi varsa elinizde öyle kurtarabilirsiniz, eski bir hesap olduğu için de kapatılamayacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Yukarı